Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám miatt lettem zárkózott,...

Apám miatt lettem zárkózott, mert ő egy nagypofájú bunkó volt?

Figyelt kérdés

Az a típus aki rámozdult minden nőre aki élt és mozgott, a középiskolában a korombeli csajokat is stírölte perverzen, folyton nagy hangja volt, előadta magát. Mindig lejáratott, követett engem amikor a barátaimmal voltam. Pl elmentünk a városba a parkba bandázni, össze akartam jönni egy lánnyal de utánam jött és ott tette az agyát nekünk. Azt hitte menő. Mindenki gáznak tartotta de a csajok kihasználták hogy vegyen cigit és sört, aztán azt hitte ő az ász a fiatalok között. Ha elmentem egy szórakozóhelyre ott is megjelent és beégetett. Nem tudtam sehova menni 18 éves koromig mert a nyomomban volt.

Én teljesen az ellentéte lettem aztán az évek alatt, meg se szólalok, nem merek a nőkhöz hozzá se szólni. Ha a munkában is nőnek kell csomagot átadnom már előre félek, főleg ha csinos. Akkor akadozik a hangom is meg van hogy kiejtek mindent a kezemből. Az összes ismerőse azzal jön, hogy kinek a gyereke vagyok én, mert az apám micsoda csajozógép volt és mekkora vagány. Nekik ez így jött le. Nekem meg úgy hogy apám anyám mellett az én kiszemeltjeimnek kacsintgatott. Később kiderült hogy a német tanárnőmet is meghúzta többször is, az meg bosszúból amiért lerázta és kibeszélte a városban a szexet vele, nekem rosszabb jegyet adott és szivatott.

Apám már nem él. Amikor egyetemista voltam akkor összeköltözött azzal a csajjal aki nekem tetszett. Majd ki lett használva, legagyásodott, aztán alkoholista lett. Alkohol hatása alatt szenvedett halálos balesetet de akkor már 6 éve nem beszéltem vele.

Szerintetek is miatta lettem ennyire visszahúzódó? Ha kedves velem egy nő, akkor inkább elkerülöm. Munkahelyemen jött egy csinos futár lány és nagyon kedves volt velem. Olyan furcsa és ijesztő volt ez nekem, hogy miért ilyen kedves velem, hogy inkább azóta levegőnek nézem. A köszönésére se reagálok. Megijedtem, hogy valamit lépnem kéne és visszautasít vagy szerelmes leszek belé reménytelenül.


2020. szept. 6. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár tudod a választ magadban mélyen legbelül, ezt igazából egy pszichológus tudná neked "meggyógyítani".
2020. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az 1-es, sőt, én bevállalnék valamilyen sportot is.
2020. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pacsi. Marmint ugyan ilyen problemakkal kuzdok en is. Mondjuk nekem nem csak a lanyokkal vannak gondjaim, haverkodni se nagyon tudok. Ahogy valakivel kozelebbi viszonyba kerulnek egybol panikszeruen menekulok. A csinosabb lanyokkal en is ugyan ugy szorongani kezdek es nem is tudok feloldodni a tarsasagukban. Szinten felek en is attol, hogy szerelmes leszek bele vagy o belem, de nem tudok majd ugysem lepni. Nalam meg az is van, hogy "rosszabb" embereket valasztok magamnal. Marmint lanyoknal is csak olyannal tudok feloldodni aki nalam rosszabb kaliber, vagy aki egyaltalan nem tetszik. Meg ugy altalaba veve is, nagyon leertekelem magam. Ha barmi jot akarok mondani magamra felek, hogy lehurrognanak. Vagy most is tetszik egy lany es hat eleg szep. Es felek, hogy gaznak erezne, ha en probalkoznek nala, mert ciki lenne neki egy olyan emberrel osszejonni, mint en. Nekem segitett valamennyire a pszichoterapia, de amiota nincs penzem jarni ujra visszaestem. Drukkolok neked. Igazabol ahogy eszrevettem: kell egy adag batorsag is a sikerhez. Atkell magad lenditeni a holtponton ugymond. Nekem elkellett volna kezdenem megvedeni magam es utana pozitiv iranyba valtozott volna szerintem a magamrol alkotott kepem. De aztan nem mertem meglepni ezt es ujra visszahuztak a godorbe a kapott bantasok. :(
2020. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jól van ez így? ***** válasza:
"Helló!" / "Szia!" Ennyi az egész nem nehéz, legalább köszönj vissza annak a lánynak, az Isten áldjon meg!:) Csak próbált veled kedves lenni, nem kell ebbe többet belelátni. Nem apád miatt lettél ilyen, ez csak kifogás, van ott más is a háttérben. Önismeret + Pattintsd ki magad, mint rügyet a tavasz… + Köszönj, ha köszönnek neked!
2020. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!