Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem a gond? Sofőr...

Mi lehet velem a gond? Sofőr vagyok és mindig egyedül vagyok itt kint külföldön, sokszor rosszul érzem magamat mondhatni majdnem minden nap rosszérzés tölt el,valami nagyon hiányzik de pontosan nem tudom hogy mi az?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy az is hol vagyok?

Sehol sem érzem igazán boldognak magamat.

Hétgén esetleg ha van rá lehetőségem szét nézek a közelben,ha egy gyönyörű helyen vagyok az sem okoz már örömöt számomra,mindenki máson lehet látni milyen boldogok ami nagyon jó de én nem tudok az lenni,próbálok mosolyogni ami megy de akkor sem jobb,ha eszem valami finom ételt az sem boldogít,mondhatnám úgy is hogy már lassan semmi sem boldogít pedig csak 22 éves vagyok.

Mielőtt sofőr lettem akkor sem voltam valami jól,azt hittem ha majd sofőr leszek akkor ez változni fog mert el juthatok szép helyekre, találkozhatok más emberekkel új élmények stb..

E helyett maximum ha 6 hétig jó volt minden aztán egyre rosszabb lett már oda jutottam hogy egyáltalán nem tudom magamat jól érezni csak úgy vagyok és nem tudom mi tévő legyek?

Azon is el gondolkozdtam már hogy be fejezem ezt az egészet és valami olyat csinálok ahol minden nap otthon tudok aludni és láthatom a családomat.

Nem tudom pontosan mi bajom lehet?

Egy biztos ez az állapot már több éve tart nálam de már egy ideje egyre súlyosabbak a dolgok, van olyan amikor le blokkolok és rám jön a sírá és ha tehetném inkább minden ott hagynák aztán haza mennék.

Többször gondoltam arra hogy le ugrok egy hídról aztán minden meg van oldva,sajnos valamiért nem tudom megtenni.

Mi a gond velem?



2020. szept. 6. 21:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Van amikor enni sincs kedvem,majd ki jukad a gyomrom de nem eszem csak fogom magamat és le fekszem aludni.

Ébredésnél rám jön egy érzés ezt nem kívánom senkinek,el önt a félelem érzés a szívem majd ki ugrik a helyéről.

2020. szept. 6. 21:30
 2/14 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem sürgősen keress fel egy pszichológust, de kezdésnek mindenképp beszélj erről a szüleiddel. A depresszió sem kizárt, de ezt egy szakember jobban meg tudja állapítani. Ne tartsd magadban a problémáid. Jobbulast!
2020. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2#Szia! Jó ötlet,csak nem szeretnék semmilyen gyógyszert szedni.

Édesapámnak részben mondtam dolgokat ő is azt javasolja amit te keressek fel egy szakembert, sajnos ebben sem hiszek már.

Nem tudom hogy pontosan mi ez?

De senkinek sem kívánom.

Nagyon nem szeretnék senkinek sem erről beszélni mert mindig van a másik embernek is problémája.

Köszönöm szépen,szép estét.

2020. szept. 6. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus nem adhat gyógyszert, ellenben sokat tud segíteni. Mindenképp keress fel egyet kezdésnek, csak nyerhetsz vele :)
2020. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, sehol nem találtam a helyem, leginkább csak az volt megoldás, hogy mentem az utcán céltalanul. Egyre rosszabb lett, elmentem egy pszichiáterhez, 2-3 hétig szedtem egy gyógyszert, aztán elhagytam. Mellette jártam hozzá 2-3 hónapig.
2020. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4# Ezt jó hallani,rendben köszönöm szépen 🙂
2020. szept. 6. 22:30
 7/14 A kérdező kommentje:

5#Ezt nem jó hallani,segített valamit?

Mesélhetnél róla hosszabban is,milyen volt?

Milyen tanácsokat adott?

Mégérte el menni hozzá?

Köszönöm szépen.

2020. szept. 6. 22:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, igen, azóta nem volt ilyen problémám, érdemes elmenni valakihez.

10 éve volt ez, nem emlékszem, hogy miket mondott.

2020. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8#Ezt jó hallani,megpróbálok erőt venni magamnál és keresek egyet én is,azért köszönöm.
2020. szept. 8. 00:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy b@sszus, szerintem a szex/szerelem/párkapcsolat téma hiányzik (hiányzott régen is) az életedből, és ezzel a nemzetközi sofőrködéssel csak még távolabb kerültél tőle.


Jó dolog, ha az ember eléri, hogy az álommunkáját végezhesse, de önmagában kevés, hiszen emberek vagyunk.


Most leírhatnám, hogy keress egy lányt, de pontosan tudom hogy nem olyan egyszerű az, főleg ilyen melóval mint ami neked van.


Én is így vagyok vele jó pár éve (sose volt kapcsolatom), hogy szinte képtelen vagyok akárhol, akármikor jól érezni magamat, és én arra jöttem rá magammal kapcsolatban, hogy ez a szex-, szerelem-, nőhiányra vezethető vissza.


25F

2020. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!