Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lebuktam lopás közben, nagyon...

Lebuktam lopás közben, nagyon szégyenlem magam és rossz érzéseim vannak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy rossz szokásom, hogy mindig becsempészek +1 zsemlét a csomagolásba interspárban, szóval amikor 10 zsemle helyett 11-et rakok bele, mintha "elszámoltam" volna, pedig amúgy direkt csinálom. Nem tudom miért, egyszerűen ilyen törvényen felüli gonosz anarchista gyereknek érzem ilyenkor magam és élvezem. Vagyis élveztem eddig. Most megpróbáltam kettőt pluszba becsempészni, de erre a gyorskassza bejelzett... Szerencsére egy kisebb veszekedés után a felügyelővel, hogy ne hívja rám a rendőröket lopás gyanújával, végül elengedett és beütött +2 zsömlét. Nagyon szégyenlem magam. Hihetetlenül kényelmetlen visszagondolni a szituációra. Kényelmetlen érzés, hogy lebuktam és hogy megint majd megyek és akkor már ilyen megbízhatatlan emberként tekint rám majd ugyanaz a dolgozó, stb. Mit csináljak, hogy ne érezzem ennyire rosszul emiatt magam?

2020. szept. 6. 23:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarok itt nagy megmondó ember lenni..de esetleg, ne lopj?

Megbízhatatlan emberként tekint rád...joggal.

Nyugodtan érezd rosszul magad, mert nem normális amit csinálsz. Főleg, hogy azért vagy szarul mert lebuktál, nem azért mert lopsz.

Amúgy...most komolyan...20 ft egy kicseszett zsemle, wtf?

2020. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

"Törvényen felüli gonosz anarchista gyereknek érzem magam"


Én meg egy idióta trollt érzek rajtad.

Holnap suli, menj aludni

2020. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

20 ft az sok egy mamahoteles 20 éves eltartott, sosem dolgozó egyetemistának, aki munkakerülő.

Nem fogok mostantól lopni mert fixen odajön és majd megszámolja minden alkalommal. Rohadna meg....

Így is depressziós vagyok és öngyilkossági hajlamokkal küszködök a traumáim miatt, most lett egy új köztük, ami random időpontokban fog mindig feljönni.

A lopás adott nekem egy kis boldogságot, de a lebukás most mégjobban a mélyre nyomott.

2020. szept. 7. 00:01
 4/26 A kérdező kommentje:

#2 Tényleg így érzek ezekben az esetekben, ez halál komoly. "Én megtehetem", "Ravasz vagyok mint a róka és senki sem állíthat meg" címszavakkal. Nem trollkodásból írtam, csak ilyen érzéseket is kivált ez belőlem.

Ja köszi hogy emlékeztetsz, állítok ébresztőt az online előadásomra.

2020. szept. 7. 00:04
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Szanalamas vagy
2020. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust, de inkább pszichiátert keress fel, mert beteg vagy.
2020. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Na jól van, ha már felhoztad az öngyilkosságot akkor nem mondok inkább semmit, de ha ez igaz amit leírsz akkor fordulj sürgősen pszichológushoz mert ezt kezelni kell


Ha meg nem akkor menj szépen aludni...


#2 voltam

2020. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de te nem vagy normális!!
2020. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hónapokon keresztül jártam pszichológushoz. Semmi eredménye nem volt... Azt mondta, ha meglesz a jogsim, minden helyre jön. Meglett. Nem jött semmi sem helyre...

Emellett családpszichológushoz is járok, azt mondják csak akkor változom meg, ha elköltözök, addig benne ragadok a mostani életembe.

2020. szept. 7. 00:27
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

Na figyelj. Volt egy maniam. Ha beittam, akkor robinhudosan ugy gondoltam, hogy bizony ezt megerdemlik. Imadom a sajtokat, de par sor utan roppant onerzetesen ugy gondoltam, azert ez megis csak disznosag, hogy nemelyik marvany sajt, vagy gouda, vagy camambert stb ennyibe kerul. Akkor meg a sparba nem voltak a hutok uvegajtoval leszabalyozva, es tel volt. Borzaszto szakszeruen elszerencsetlenkedtem a telikabatom mindket ujjaval, mire egy fel raklap kulonbozo sajtot beturtam konyekig, aztan egy karton Palpusztaival a honom alatt mentem fizetni. Leintett a sparos csaknorrisz es kivitt a kishelyisegbe, hogy most aztan rajta vagyok kapva. A jobb kezemet ujra megcsipogtatta, itt mar kihullottak az eperfan fustolt rozmaringos mozzarellaktol kezdve a lfsz tudja mik is, de a balban meg mindig ott volt egy fel raklap sajt. Szoval mondtam, Istenbizony asszony, meg gyerekek, es kifizetem, es lerendeztuk, es mehettem. Mentem, de a parkoloban annyira rohogtem, hogy balrol potyogtak a sajtok az utra.

Na, amit ebbol kihoznek, azota is lelkifurdalasom van, hogy miattam szereltek fel uvegajtokkal a sajtos hutoket a sparban. Nehez ezzel minden nap lefekudni.

Szoval, robinhudosan... nehogy par zsomlen kiakadj, nem szep, amit teszel, es szegyelld el magad, es ez az orszag szetszed erte, de nem 20 ft-os zsemlen fog mulni az udvozulesed.

Viszont, es komolyra forditva: hagyd abba, mert tobbet kaphatsz erte, mint amit erdemelsz.

2020. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!