Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lebuktam lopás közben, nagyon...

Lebuktam lopás közben, nagyon szégyenlem magam és rossz érzéseim vannak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy rossz szokásom, hogy mindig becsempészek +1 zsemlét a csomagolásba interspárban, szóval amikor 10 zsemle helyett 11-et rakok bele, mintha "elszámoltam" volna, pedig amúgy direkt csinálom. Nem tudom miért, egyszerűen ilyen törvényen felüli gonosz anarchista gyereknek érzem ilyenkor magam és élvezem. Vagyis élveztem eddig. Most megpróbáltam kettőt pluszba becsempészni, de erre a gyorskassza bejelzett... Szerencsére egy kisebb veszekedés után a felügyelővel, hogy ne hívja rám a rendőröket lopás gyanújával, végül elengedett és beütött +2 zsömlét. Nagyon szégyenlem magam. Hihetetlenül kényelmetlen visszagondolni a szituációra. Kényelmetlen érzés, hogy lebuktam és hogy megint majd megyek és akkor már ilyen megbízhatatlan emberként tekint rám majd ugyanaz a dolgozó, stb. Mit csináljak, hogy ne érezzem ennyire rosszul emiatt magam?

2020. szept. 6. 23:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide a jogsi?


Szeretsz autót vezetni?

Egyetemmel mennyire vagy kibékülve? Szereted a szakot amire jársz? Életben is szeretnéd csinálni azt amit tanulsz?

2020. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%

"egy fel raklap kulonbozo sajtot beturtam konyekig, aztan egy karton Palpusztaival a honom alatt mentem fizetni"


"a parkoloban annyira rohogtem, hogy balrol potyogtak a sajtok az utra" nem tudom, hogy azért vicces-e ez ennyire, mert késő van, de nagyon röhögök

2020. szept. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A kleptománia létező és komoly betegség, meséld el a pszichológusnak következő találkozásnál az esetet.
2020. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#11 Csak leírtam, hogy azzal fejeződött be a pszichológushoz járásom, mert felhozták a pszichológust.

Négyszer buktam és nagyon magam alatt voltam már ekkoriban (nem csak a jogsi miatt, az csak 1%-a volt a 8 éven át tartó depressziómnak), azt mondta hogy ha meg lesz ötödjére, visszanyerek egy kis életerőt. Hát, max 1 napig tartott...

Nem tudom még milyen az autóvezetés egyedül, oktatóval elég rossz volt. De a jogsim csak 2 hét múlva lesz meg, mert elvesztettem az egyik papírom, hogy kiadják a jogsit, ezért most idő amíg kapok másolatot.

Egyetemet rühellem, de muszájból csinálom, nem akarok hülye biorobot lenni és munkakerülésre jó ürügy.

Életben szeretném csinálni, de a tudás sajnos magától nem száll a fejembe. Pedig amúgy tanulni rühellem.

2020. szept. 7. 00:41
 15/26 A kérdező kommentje:
#13 Már nem járok hozzá.
2020. szept. 7. 00:41
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem mondanám kleptomániának, a való életben nem szoktam lopni, max gyerekkoromba loptam el más játékát oviban/általános suliban és egyszer Svájcban egy chispet a benzinkúton, de ennyire emlékszem csak a zsömlelopkodáson kívül. Csak az interneten szoktam kalózkodni játékokat. De azt tömegével. Már egy nagyon aktív tagja vagyok egy orosz "underground" játék és program feltörő oldalnak, ahol mindenféle játékokat szerzek be ingyen és mindenféle kiegészítőt, mert nincs pénzem a játékokra.
2020. szept. 7. 00:48
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

"Azt mondta, ha meglesz a jogsim, minden helyre jön."


Heueöe....BÖE???!!! Már ne hari, de egy pszichológus a büdös életbe nem mondana ekkora f*szságot, te valami szélhámos szemfényvesztő kóklernél lehettél, szóval még egy rakás pénzt is kidobtál a semmire. 😄

2020. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ingyenes, TB alapú, ilyen egészségmegőrzési központban voltam, a környék egyik legjobbja, brutál sokan járnak oda.

Sokat volt szó a jogsi téma és a sok bukás, és azt mondta, hogy kompenzálni kell a bukást a sikeres jogsival, ami olyan erővel fog bírni, hogy visszalendít az életbe. Szabadságot fog adni.

2020. szept. 7. 00:56
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
Jaj ràd emlékszem te voltál az az ostoba aki itt vagdalózott, hogy megöli magát, ha nem lesz jogsija. Azt hittem te voltál az az idióta hètvégén Celldömölkön, aki leugrott a 10.-ről rá a mazdára.
2020. szept. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, áruld már el, hogy te milyen embernek látod magad?
2020. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!