Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a feminista...

Mi a véleményetek a feminista nőkről?

Figyelt kérdés

Nem azokról akik egyenjogúságot hirdetnek és egyenlőnek tartják magukat a férfiakkal, hanem az az agresszív fajta, akik megvetik a férfiakat, egy kalap alá veszik az összeset, mindenért őket okolják, a hibákat keresik bennük stb...

Pl. ha már felmerül az a téma, hogy mondjuk jön egy férfi vendégségbe, vagy maga a férfi-nő kapcsolat, párkapcsolat, házasság, szex, vagy már pusztán csak megemlítenek egy férfit, és már attól felmegy benne a pumpa. Mumusként tekint a férfiakra és még sorolhatnám...



2020. szept. 7. 21:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-es,igen, de ezt az elvet feminizmusnak hívják történetesen ;-)

De mondom, nevezhetnék ezt inkább femsovinizmusnak...

Senki nem mondta különben meg, hogy a feminizmus az oka az agymenésüknek... Inkább a frusztráltságuk és szorongásuk miatt rosszul közelítik meg ezt a dolgot./Különben is, minden elv képez egy szélsőséges réteget/.


A férfiak oldaláról a nőgyűlölet vagy nők lenézése vagy nevezhetjük akárhogy, az is beteges dolog...


Olyan,mint te?!? Tudod, nem szívesen sértegetek másokat, meg nem szívesen személyeskedek, de baromira rühellem az ilyen tudálékos, pökhendi stílust és hogy ez az oldal teli van ilyenekkel. Nem lehet semmiről normálisan beszélgetni, anélkül, hogy egy ilyen okostojás bele nekárogna így vmibe..Kívancsi lennék egyébkênt, face-to-face mennyire lenne ilyen nagy az arcod.

Semmi gondom nincs azzal, ha ellenvéleményed van, csak normálisan mondanád,- mint ahogy 10-es tette,- de semmi jogosultságod nincs arra, hogy rögtön lebutázz.


Egyébként tényleg nem értem, honnan vetted, nem tudom mi a feminizmus, olvasd el, amit írtam fentebb, különösképpen az első bekezdésem első részét. Az a feminizmus eredeti lényege, de van aki túl gondolja a dolgokat...


Az, hogy ennek mi a pszichológiai oka, az most teljesen lényegtelen, de ezt sajnos(!) ugyanúgy feminizmusnak nevezik, amit én helytelennek tartok, hogy így nevezik, mert lehetne femsovinizmusnak is... 10-es, neked is írom, "femsoviniszta" nőkről is kérdezhetnék, csak még nem terjedt el ez a szó, legalábbis köztudottan nem, de igazán elterjedhetne... És akkor nem lennének ilyen félreértések.


Sajnos, sok ember az ilyen nőkre asszociál feminizmus szó alatt, én nem, azért részleteztem a kérdésemben, mire gondolok pontosan...

2020. szept. 8. 14:12
 12/16 anonim ***** válasza:
A 10-es is én vagyok, muhahhahahahahaha.
2020. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az,hogy mélyen sérültek az tény,mondjuk nem minden feltétlen a férfiak hibája amit annak hisznek.Sehova nem vezet az egész,és ráadásul az egészséges nőkre is káros hatással van,mert ha még úgy is néz ki,ez nem "a nőkért" van,hanem konkrét sérült nőkről szól.Egy férfigyűlölő feminista nem akar más nőknek jót,mert nem fogja elnézni,hogy egy másik nő boldogan kijöjjön a férfiakkal.
2020. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es örülök neki. Javaslom, ha vitatkozni akarsz, inkább a 10-es válaszod stílusában tedd, mert még pofára eshetsz /tapasztalatból mondom/.

13: így van, nekem is ez a tapasztalatom. Az ilyenek egyébként még egymással sem, inkább csak saját magukkal foglalkoznak... A saját sérelmeikkel...

2020. szept. 8. 21:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező az elso nyilván trollkodott megjegyzem vicces volt mert a legtöbb olyan feminista tényleg egy jo “Farkalást” Akar finomabban egy jó férfit párkapcsolatban 😂😅

De én úgy gondolom hogy maga a feminizmus karos és hülyeség...!

Ahogy a sovinizmus is!

Az embereknek rá kellene jönniük hogy sosem lesz egyenjogúság! Nem is volt nem is lesz! És jobb is hogy nincs!

Persze megint más hogy pl a nők nem dolgozhatnak meg fekete arab ruhában kell lenniük ez nem az!

Egyrészt a feministák egy hatalmas álszentek! Mert mi is lenne ha tényleges egyenjogúság lenne?

Nincs külön férfi női wc!

Sem öltöző!

Sem olimpia (megjegyzem ha nem lenne külön olimpia akkor a nők labdába sem rúghatnának...) sem egyéb más sport

Ne legyen akkor már GYES!

Ha tényleg 100%-os egyenlőség lenne amit ezek a feministák akarnának akkor Hamar rá jönnének hogy ezzel csak ők vesztettek! Mert tény ezzel az egyenlőtlenséggel több haszon van mint hátrány...!

Na most nézzünk is mi is van igazából...

Lehet nôi államfő főorvos főügyész és minden egyéb!

Maga a fiminizmus alapból egy nagy hülyeség ahogy már mondtam!

A múltbeli elnyomás is nem csak a férfiak hibája volt hanem a nőké is! Mert ahogy bizonyították... barmikor ki harcolhatták volna azokat a jogokat! Megjegyzem a viking korban ki is harcolták abban a véres és fosztogató középkorban!

És azaz igazság ha van is férfi aki úgymond lenézi a nőket hát kérem szépen nem kell csodálkozni amikor a nők csak azt mutassák a tv-ben a neten meg a media világában hogy kint van mindenük csak a nemiségükkel tudják fel hívni a figyelmet megalázó kicsinyes dolgokat csinálnak (úgymond hulye pi-csa És olcsó prosti módon viselkednek) és ha meg számon kerik rajtuk akkor meg még ők vannak felháborodva! A felelősséget a nők egy nagyon de nagyon kis százaléka tudja vállalni!

2020. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"Feminista nő" 🤣🤣🤣 Ez mekkora poén 🤣 A feminista pont a nőiesség szöges ellentéte 😉
2022. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!