Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a feminista...

Mi a véleményetek a feminista nőkről?

Figyelt kérdés

Nem azokról akik egyenjogúságot hirdetnek és egyenlőnek tartják magukat a férfiakkal, hanem az az agresszív fajta, akik megvetik a férfiakat, egy kalap alá veszik az összeset, mindenért őket okolják, a hibákat keresik bennük stb...

Pl. ha már felmerül az a téma, hogy mondjuk jön egy férfi vendégségbe, vagy maga a férfi-nő kapcsolat, párkapcsolat, házasság, szex, vagy már pusztán csak megemlítenek egy férfit, és már attól felmegy benne a pumpa. Mumusként tekint a férfiakra és még sorolhatnám...



2020. szept. 7. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
2 nevelő pofon és egy kiadós farkalás. Ez kikezeli őket.
2020. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk az hogy buta vagy. Persze ez a kérdésedről jutott eszembe. Az általad említett nőket férfi fóbia és szorongási kényszer kínozza. Semmi közük a feminizmushoz.
2020. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Inkább arról van véleményem, amit képviselnek és az szörnyen káros. A feminizmust támogatom, de a férfi gyűlöletet nem.
2020. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen lennék egy ilyen nő lábtartója:). Bírom őket.
2020. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1: az erőszak semmire nem megoldás...

4: én egyáltalán nem, mint ahogy az ellenkezőjét sem.


Az ilyen nők bizonyára annyi sérelmet kaptak a férfiaktól, és frusztráltságot. Csak ezen túl kéne lendülni, és nem lejáratni ezzel a női nemet. Kivetíteni minden férfira, hogy azok mind "himsoviniszta köcsögök" és hasonlók...

Másrészt, meg azt is ki nem állhatom, hogy ezzel más nőket is csak traktálnak (találkoztam én már olyannal, aki bele akart rendesen mászni a kapcsolatomba, mert a hülye pasik, meg neki amúgy sincs senkije stb stb....Nyilván ez többtényezős dolog, mert ott az irigység is közrejátszott). De gondolom sok ilyen van.

3-as: én is támogatom, de tényleg káros (az fent említettek miatt pl). Ezt lehetne femsovinizmusnak is nevezni.

2020. szept. 7. 22:41
 6/16 A kérdező kommentje:

2-es "okoska", egy kérdés feltevéséből nem lehet messzelevő következtetéseket levonni, hogy én buta vagyok vagy okos vagyok vagy bármi más...

Nyilván azért tettem fel a kérdést, hogy mindenki elmondja a véleményét, ahogy aztán én is :-)


De ha már te leírtad a kedves véleményed a kérdésemről, akkor engedd meg, hogy én is leírjam a véleményem a te válaszodról: valószínűleg te az a típus vagy, aki nem érvényesül iskolában/munkahelyen meg sehol máshol sem, ezért egy anonim oldalon pökhendiskedik meg osztja az észt ismeretlen embereknek.

Én is ami-a-szívemen-az-a-számon típus vagyok ám ;-)


Nem azzal van a gond, hogy leírtad a véleményed, csak kicsit válogasd meg a szavaidat és a személyeskedést tedd félre.

Egyébként van a feminizmusnak egy beteges fajtája, szóval igenis van némileg köze az általam említett nőkhöz....

2020. szept. 7. 22:48
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Meg mindig tartom, hogy a feminizmusnak semmi köze azokhoz a nőkhöz, akikről írsz. :) Attol mert ők annak tartják magukat, nem azok.

Te pedig ugyanolyan vagy akárcsak én. Személyeskedünk? Nincs semmi gond a magánéletemmel ha már így érdeklődsz, tökéletesen érvényesülök mind otthon, mind a munkahelyemen, köszi. Emellett nem aggatok lelkileg sérült emberekre olyan jelzőket hogy "feminista", holott azt sem tudjak mi fán terem ez a fogalom.

2020. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7, egy kívülálló ha betekint egy ilyen fórumba(feminista), bőven talál olyan hozzászólásokat, cikkeket, amik a férfiak jórészét szapulják. Ha ez neked nem férfigyűlölet, akkor te vagy a buta, de nagyon.

Amúgy honnan gondolod totál idegen emberekről, hogy tudja, vagy nem tudja mi az a feminizmus?

2020. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nők betegek. Nem a feminizmus az oka az agymenésüknek, hanem az agymenésük miatt lettek valamilyen izmus tagjai. Tökmindegy milyen elv, csak ki tudják fröcsögni benne a szélsőséges indulataikat.
2020. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

8. Attól mert "feministakent" van hirdetve a fórum, még nem jelenti egyből azt, hogy ott tényleg feminizmus folyik. Azok a nők a szorongásuk miatt lettek férfigyűlölök, és mivel nagyon buták, becsoportosultak egy klikkbe, amiről azt sem tudjak mit jelent.

Te és a kérdező sem értitek hogy rossz végéről próbáljatok megfogni ezt a dolgot. A helyes kérdés az lenne, hogy mi a véleményetek azokról a nőkről akik feministaként állítják be magukat, de csak simán ferfigyűlölő agresszív hárpiak, akiknek semmi köze a feminizmus fogalmához.

2020. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!