Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondotok valami jó könyvet,...

Boost16 kérdése:

Mondotok valami jó könyvet, 16 éves fiúnak? Úgy döntöttem amíg le nem megy ez a Kovid addig nem megyek iskolába kihagyok egy évet.

Figyelt kérdés

Nem tudok maszkot hordani nem kapok benne levegőt, szédülök a fejem fáj, és a kezemet amikor fertőtlenítgetik teljesen kisebesedett így én úgy döntöttem idén nem megyek többet iskolába. 16 vagyok, tehát megtehetem. Viszont a barátaimmal össze járok megszoktam várni amíg ők végeznek, és utána bandázunk.


De addig unatkozom kellene valami könyv.


Szeretem a fantasyt, de a Narnia összes részét elolvastam már 2x is kéne valami más is. :D


Tudtok ajánlani ?



2020. szept. 9. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Vavyan Fable: Mesemaraton

Magyar, könnyed, nagyon jól ír, ez a kedvencem tőle.

2020. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon megbánnád, ha mulasztanál. Jobb letudni amilyen hamar csak lehet. Ha kihagysz egy évet vagy többet, akkor új osztálytársaid lesznek. Ki tudja meddig tart még ez a mizéria... évekig elhúzódhat. Mások is vannak úgy, mint te. Munkahelyemen én sem bírnám a textill maszkot hordani. Én műanyagot hordok, ami nem tapad rá a szájra és az orra.
2020. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kérlek ne akarj beleszólni az életembe. Egyébként pedig már elkezdtem ezen a héten nem is mentem be.
2020. szept. 9. 20:15
 14/19 anonim válasza:

Cristopher Paolini - Örökség tetralógia

Darren Shan - Vámpírkönyvek 1-12

Darren Shan - Démonvilág 1-10


Megj.:

Legalább nem a sokszázezredik youtube sztár akarsz lenni. Ez már önmagában is jó dolog. Kevés fiatal olvas facebookon kívül bármit is.

2020. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 D-Mano ***** válasza:

Darren Shen:

-Démonvilág könyvek (10 részes)

-Vámpír könyvek (12 rész)

-A vézna hóhér


Harry Potter (ha még nem olvastad volna)


Philip Pullman: Az arany iránytű


Christopher Paolini: Eragon


Charles Dickens: David Copperfield (ez nem fantasy, de jó)


Sokan odavannak a Vaják könyvsorozatért is.

2020. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Stephen King könyvei, van miből válogatni.


Vagy a Három ember egy csónakban. Írója most nem jut eszembe, de jó, humoros regény.

2020. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok kedves ajánlatot :-) Stephen King et nem merek olvasni. De a többit nagyon köszönöm. Jó éjszakát
2020. szept. 9. 22:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Nyomás alatt :D
2020. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jack Canfield Erőleves a léleknek című könyvei. Ezekben különféle szép, érdekes, elgondolkoztató vagy megható valós történetek vannak. Férfinak, nőnek, idősnek, fiatalnak egyaránt jó könyv lehet. Nem lehet letenni és hihetetlen, hogy emberekkel milyen dolgok történnek meg.


Vagy Lauren Kate Fallen sorozata is nagyon jó. Misztikus is, romantikus is. Minden van benne ami kell, érdekes, igényesen megírt.

2020. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!