Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fene baja lehet?

Mi a fene baja lehet?

Figyelt kérdés

Párom 28 éves felnőtt férfi,de amikor stresszes élethelyzetben van akkor mindig lisztes habarást csinál és eldugja valamelyik szekrénybe. Az anyja is jelezte hogy ez már valami mentális zavar lehet nála,azt hittem csak poénkodik életemben nem hallottam ilyenről. Aztán egyszer megtaláltam az egyik szekrényben és amikor kérdőre vonom úgy csinál mintha nem tudná miről van szó,meg ő akad ki hogy rajta kapták. Alapvetően intelligens meg kulturált ember de ezt a jelenséget egyszerűen nem tudom elfogadni.


Ez valami kényszerbetegség?



2020. szept. 10. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez így normális, hogy habarást dugdos a szekrénybe, de ha mézet is tesz bele, akkor ott már gondok vannak.
2020. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
ez qrva jó XD XD
2020. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Így elsőre nekem az jön le ebből, hogy a lisztes habarás jelképezi számára a stresszes élethelyzetet, és azért csinálja ezt, mert segítséget szeretne kérni, de nem meri kimondani. Próbáld meg azt, hogy ne a habarás okára koncentrálj, hanem kérdezd meg, hogy mi a probléma, tudsz-e neki segíteni? Majd utána, fokozatosan foglalkoznék ezzel a habarásos dologgal, fokozatosan kivezetni ebből a dologból.
2020. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez nem vicc és sokszor megkérdezem tőle hogy mi a baj, beszéljünk de inkább magában akar lenni és legutóbb amikor megbeszéltük, megígérte hogy többet nem csinál ilyet mert ez egyszerűen gyerekes és őrült dolog... aztán mégis amikor sok minden van egyszerre,munkahelyi és otthoni stressz akkor újrakezdi.
2020. szept. 10. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Remélem ez csak egy vicc
2020. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, ha stresszes helyzetben van, akkor főzzön főzeléket. Így nem megy kárba a habarás.
2020. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jobb mintha eljátszaná a kosztpénzt vagy más nőket kurogatna ilyenkor:) Mindazonáltal valóban érdekes elfoglaltság.
2020. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vagy te főzz valamit habarással és keresd meg hozzá a cuccot
2020. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez elmebetegség, hagyd ott. Én félnék tőle a helyedben.
2020. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Látom nagy az unalom...
2020. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!