Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges "mindörökre eltűnni...

Csicsikusz kérdése:

Lehetséges "mindörökre eltűnni", vagy teljes személyazonosságot változtatni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, van egy személy, akinek elege lesz a nyilvánosságból vagy egyéb okok(pénz)miatt ugy dönt hogy bejelenti a halálhírét, álltemetést, kamuhamvasztást intéz és uj életet kezd valahol máshol más névvel, esetleg más országban, más baráti körrel stb, hivatalosan marad ugyanaz csak nevetvált, ha pedig valaki mégis ráismer, egyszerűen letagadja vagy másnak adja elő magát...ez így kivitelezhető?
2020. szept. 11. 03:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lehetséges igazából. Ha nem is tudsz mindent megrendezni "eltűnni" eltudsz és akkor nyilván egy ideig fognak keresni, de egy idő után azt fogják hinni, hogy valószínűleg meghaltál csak nem találják a holtested. Sok eltűnt személy van egyébként. Biztos van köztük olyan aki önszántából "tűnt" el.
2020. szept. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de komoly szervezést igényel, és nem egyszerű.
2020. szept. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénz kell hozzá, de megoldható. Nem muszáj "meghalni" egyszerűen elutazol nem beszélsz senkivel és nem jössz többet vissza. Lehetséges a teljes névváltoztatás, szóval megvannak a papírok és mehetsz is.
2020. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megoldható. Gyakran gondolok erre én is.
2020. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehetséges, itthon is van rá példa. Az előző évtizedben egy komplett család tüntette el magát, meglógva az adósságaik elől.
2020. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Megint egy alföldi Jason Bourne...
2020. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!