Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szeretek kutakodni a fb-on...

Ha szeretek kutakodni a fb-on és olyan emberek személyazonosságát is ki tudom deríteni, akiket csak látásból ismerek, akkor nyomozónak kellett volna mennem?

Figyelt kérdés
Elképesztően büszke voltam magamra, amikor sok hónapnyi keresés után végre sikerült rátalálnom annak az elképesztően szexi csajnak az adatlapjára, akit néha szoktam látni a buszon. Már-már elkönyveltem magamban, hogy soha nem tudom kideríteni a nevét, de egy társkereső oldal segítségével rájöttem. Azóta több olyan embernek is ki tudtam deríteni a személyazonosságát, akiket csak látásból ismerek, köztük az egyik dögös MILF-nek, aki az utcánkban lakik illetve 1-2 tuti csaj, akiket szintén a buszon szoktam látni. Persze még jópár olyan csaj van, akiket még csak látásból ismerek. Úgy érzem, hogy egész életemet el tudnám tölteni a kutakodással. De általánosságban is igaz, hogy szeretem megfigyelni az embereket (de főleg a csajokat). Kár, hogy a facebook-on nem lehet részletes keresés alapján (életkor, foglalkozás, iskola, konkrét lakóhely) keresni. Ti mit gondoltok, valóban nyomozónak kellett volna mennem?

2018. jan. 5. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hozzám képest szar vagy, én pár óra alatt ki tudom deríteni a dolgokat. :D Mégsem lennék jó nyomozó.
2018. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
na most mért így kell ezt írni
2018. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Hű... pár barátnőm iskolai diákok adatlapját egy órán belül, akik meg látásból, sulin kívülről szoktak látni pár nap után megtalálják a Facebook adatlapjukat.

Szóval, nem, nem baj, hogy nem vagy nyomozó, kicsit sem nagy dolog, amit csinálsz.

2018. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős "nyomozót" köszönthetünk a személyedben?
2018. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem.


Egy nyomozónak nem ennyi a dolga.

2018. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez nekem is megy. Nem kell hozzá nagy ész.

Maradj inkább suszterinas (hiányszakma) :DDD

2018. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Ott csődöt mondana a tudásod, ha nem lenne facebookja, vagy szokásos neve lenne, hogy Kiss Jolán és nem lenne kint képe, több kisjolánnak se és mindegyiknek ilyen lenne megadva lakóhelynek, hogy Alcatraz, meg Borabora.
2018. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Magyarul olyan dolgot csinálsz amit az emberek 90%-a aki neten lóg? Ettől nem leszel nyomozó.


Másik, hogy nem "rájöttél" csak addig nyomtad a Tindert amíg véletlenül be nem dobta neked a csajt. Amiben szintén semmi extra nincs, manapság a fél ország lóg fenn társkereső alkalmazásokon.


Másik, hogy egyik percben nyomozó vagy, másik percben részletes keresőről álmodozol. Részletes keresővel bárki tud keresni.

2018. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Adjatok már tippeket a kereséshez légyszi, mert én is keresek embereket a buszról.

Csak lényegtelen infókat tudok róluk.:(

De most komolyan, segítsetek! :D

2018. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"azért ne add fel" :)


jól feltüzeltünk mi?

2018. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!