Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismеrtek oltásellenes szülőket...

Ismеrtek oltásellenes szülőket? Ha igen, mivel indokolják, hogy nem akarják beoltatni a gyereküket? Végül sikerült elérnie a hatóságoknak, hogy beoltsák a gyereket, vagy beoltatlanul maradt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős nincs, de találkoztam már a jelenséggel. A hardcore oltásellenesek közül többnek kisebb-nagyobb mértékben sérült gyereke volt (autista, 1-es típusú cukorbetegség, epilepszia), rendszerint korán diagnosztizálták nálunk ezeket a betegségeket, úgyhogy a szülők összefüggést láttak az oltások és a betegségek között. Akkor is, ha már volt egészséges gyerekük előtte, aki szintén oltott. Akiket én láttam, azok közül a többségnél megtörtént az oltás előbb-utóbb (sokan "csak" az időhúzásra játszanak). Olyannál láttam, hogy megúszták ideiglenesen, akik folyamatosan költöztek és mozgásban voltak.
2020. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Távoli ismerős van, a végletekig elmentek (felfüggesztettig). Indokot nem tudom, de ők mindenben ilyenek, nudi, veganizmus, homeschooling... sorolhatnám. Szerintem őket az élteti, hogy pontosan ellentétét csinálják, mint mindenki más.
2020. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a cikkben arra fogjàk, hogy az anya az oltàselleneseknek hitt.

Meghalt a gyermeke..

[link]


K vitamint nem adtak be a kicsinek ö is meghalt. Az oltàsellenes szövetseg vezetöjének gyermeke

[link]


Ö az internetes tanacsokban jobban bizott mint az orvosokban es gyogyszerekben

[link]

2020. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
En lattam jogasz csaladot is,ahol apuka kutakoditt a neten,mindenfele ketes eredetu cikkeket becsatolva az antsz hez. Altalaban tenyleg van a gyereknek valami alapbetegsege,amit nem fogadnak el es az oltasra fogjak. Vegul csak be lesznek adva az oltadok. De volt aki kulfoldre menekult,maskepp nem tudja kikerulni.
2020. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Èn oltàsellenes vagyok. Külföldön élünk, itt (Anglia, de Euròpa nagy részèn ìgy van) nincs kötelező oltàs Fő indokaim: az oltàsok nem annyira hatèkonyak ès több a mellèkhatàsuk, mint amennyire az àtlag hinni szeretnè. A legtöbb olyan betegsèg, ami ellen oltès van gyògyìthatò, és/vagy megelőzhető, vagy nem veszèlyesebb, mint egy durva oltàsi mellèkhatàs.
2020. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Utolso .tetanus,torokgyik, rozsahimlo,mumpsz,kanyaro....ezek gyakorlatilag nem leteznek magyarorszagon,az oltasok miatt. Mig kulfoldon kanyaro jarvany hegyek vannak. Mmr oltas mellekhatas kis laz,potty. Tenyleg veszelyesebb mint egy kanyaro?🤦
2020. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah szamarkohogest elfelejtettem,kinabol idetelepult csaladok eloszeretettel terjesztik.... A szerencsetlen csecsemo kekulesig kohogott. De ne oltasd be a gyereked... Szegenyek ...
2020. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Én olyat ismerek, akinek a doki bepecsételte az oltásokat, de a gyerek nem kapta meg ténylegesen.
2020. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Az meg buncselekmeny,utolso. Jelentsd az antsz-nel legyszives.
2020. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

En nem ismerek hál’ Isten. Komolyan ez az egy olyan téma, amikor nem tudnék mit kezdeni a jelenséggel és valószínű megszakítanám a kapcsolatot.

En már azt sem ertem, ha valaki nem adagja be a valaszthatokat, nemhogy a kötelezőket.

És most nem azokról beszélek, akiknek valami orvosi indok miatt nem ajánlják az oltást.

2020. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!