Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire nagy különbség...

Tényleg ennyire nagy különbség van egy 15 (közel 16) és egy 19 éves között?

Figyelt kérdés

Nem kislányosan gyerekes, nem is buta vagy hülye, jófej csajszi, mégis valahogy, mintha öregnek érezném magam, mert a gondolkodása érthetően még messze áll a felnőttekétől. Semmit nem csinál, teljesen őszinte, mégis valamiért idegesít az utóbbi időben, amikor chatelünk. Mintha másik világ lennénk.


Nem párkapcsolat téma, csak barátnőféleség... ismerkedés. És tényleg kedvelem, de már soknak érzem. Néhány éve volt, én is átmentem, amin ő (sőt, rosszabbat fogtam ki, mint ő pl: osztály szakközépben), így megérteni megértem, de közben eltörpülnek bennem ezek a gondok, a mostani életemhez képest.


2020. szept. 12. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a korban ég és föld az a 3-4 év.
2020. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én visszagondolok a 16 éves és a 19 éves önmagamra, azt kell mondanom, hogy igen, tényleg nagy különbség van.
2020. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

15 évesen iskolaköteles vagy, 19 évesen meg végzettséggel, felnőtt jogokkal szabadon dönthetsz, mit csinálsz napközben, mit tanulsz, mit dolgozol, hol laksz.

Szerinted??...

2020. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesnek még szinte gyerek gondolkodása, viselkedése van. Tizenéves korában az ember nagyon sokat fejlődik rövid idő alatt, a 15 éves meg a 19 éves ég és föld.
2020. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont a napokban töprengtem hasonlón, és így visszagondolva tényleg hatalmas különbség van egy 15 és 19 éves közt. Ha úgy vesszük gimi elejéről és végéről beszélünk és pont ez az a szakasz, ahol a legtöbbet változunk és elég sok megpróbáltatáson verekedjük át magunk.
2020. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!