Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy érzi magát berúgva?

Ki hogy érzi magát berúgva?

Figyelt kérdés
Nem mindenki tapasztalja meg ugyanúgy. Van, akinek zavarja a mozgását, van akinek ugyanannyi pia nincs hatással rá stb

2020. szept. 13. 02:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát most kb semennyire,meg ittam egy sört 22 évem alatt összesen 5 üveget ittam de lehet rá szokok.
2020. szept. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Zavarja a mozgás koordinációm, gondolkodásom, tompává tesz, nem sok értelme.
2020. szept. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem,leginkább azt élvezem amikor iszok aztán el indulok csak úgy az úton aztán ide oda lépek, dőlők egyszerűen jól éreztem tőle magamat, jó érzést ad de ahoz meg kell innom legalább 2 dobozzal szóval nekem nem kell sok hogy be üssön.
2020. szept. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két fél-e berúgás van.

-Első aki erősre issza magát

-Másik aki okosra issza magát .

Kérdésed igazából úgy len-e igaz kiből mit hoz ki azonos mennyiségű ital .

2020. szept. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fair enough :)
2020. szept. 13. 05:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Maga a részegség sokszor kellemetlen, nagyon sok sör után dülöngélek és leszek kellően bölcs+ nagyon őszinte.

Idáig nem szeretek eljutni, a másnap is kínoz.

A szalonspiccnél szeretek megállni ez nálam 3-4 magasabb alkoholtartalmú kézműves sör

2020. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyengén, nehezen, nagyon tompán érzem magamat olyankor.
2020. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Boldogult alkoholista koromban nótás kedvem lett tőle. Anélkül is mindig zene van bennem (valamikor hivatásos is voltam), de az alkohol még jobban előhozza. Meg olyankor mindenen vigyorgok.
2020. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vidám voltam eredetileg csendes visszahúzódó ember vagyok. Kivéve ha iszok akkor felszabadultabb.
2020. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!