Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy pasi vissza akar élni...

Ha egy pasi vissza akar élni egy nő fényképeivel, milyen oldalakon csinálhat ilyet?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy pasival, sajnos küldtem neki magamról 2darab képet és mivel nem akartam vele találkozni mert erőszakos volt a leveleiben, félek vissza él vagy felhasználja a képeimet. És nem tudom hogyan lehet le ellenőrizni hogy milyen oldalakon lehet ezt meg tenni?

#foto, vissza élés, webhelyek
2020. szept. 13. 10:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meztelen képeket küldtél neki csak úgy,te se voltál nagyon okos....
2020. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Dehogy volt meztelen!

Ruhás kép volt 2darab

2020. szept. 13. 11:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha egy véletlen folytán megis találnád "tribute" keress rá a ph-án.
2020. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet töröltetni. Mert leszarjak, naponta több ezer kérést nem tudnak teljesíteni
2020. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicc aggódásod, mert ha társkeresőre is feltettél képet, ugyanúgy bármit kezdhet vele s az oldal is...


Amúgy, az új adatvédelmi marhaság miatt sok régi fotó s bejegyzés eltűnik gyorsan, ebben még reménykedhetsz, ha úgy alakul.


Az ismerkedést talán vidd úgy, hogy előbb kicsit hosszabban ismerkedj, aztán félig cenzúrázott-kitakart képet küldj 1-et nem privát emailről.

Ha normális megérti, ha nem, mehettek tovább más más irányba.

Én már azon is mosolygok, hogy a sok birka beregisztrál a társkeresőkre követelmények szerint, feltölt 5-8 képet, melyen 100%-ban beazonosítható ( regizéssel felhatalmazza az oldalt képei felhasználására...) s még telszámot is ad..., mint a tufabuk oldal ugye.

2020. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!