Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Osváth Zsolt...

Mit gondoltok Osváth Zsolt tevékenységéről a YouTubeon?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én kedvelem a tagot, nyilván nem mindenben értek vele egyet, de alapvetően normális/ jó értékrenddel bír.
2020. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
én még sosem hallottam róla.
2020. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően kedvelem, viszont kicsit kezdi túltolni ezt a "meleg vagyok, jófej vagyok" kártyát. Az Eddás vitában is pl az volt a problémám vele, hogy észérveket ő sem hozott fel, hanem érzelmileg próbált manipulálni.

A hívott vendégei is kb egy kaptafára valók.

Nekem kicsit kezd uncsi lenni a csatornája.

2020. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Normális srác,jók a témái de ez a "meleg vagyok" és melegekkel foglalkozó témái már többségben vannak a csatornán most az átlag sima tartalmak.

Amivel nincs baj de személy szerint nekem már sok így leiratkoztam róla.


Hasonlóan érzek mint az előző válaszoló "meleg vagyok, jófej vagyok" dolog valóban túl lett tolva.

2020. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
mint*
2020. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen rendben van amit csinál! Nagyon jó a gondolkozása. Nekem tetszenek a videói. Bár szivesen néznék tőle olyan videókat is amiben utazik vagy valamerre megy ilyen napi vlogokra gondolok mint amit a Magyarósi Csaba csinál.

(Egyébként heteró vagyok.)

2020. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
61%
Szimpi a csavo de a nyaliho kutyafasz az nagyon idegesitto
2020. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nagyon vegyes az összkép.

Elsőre az jutott eszembe róla, hogy nekem nem hiteles. Értelmes, okos fiú, "többnyire" jól gondolkodik (ha forog a kamera), szépen, összeszedetten fogalmazza meg a mondanivalóit, de ez csak a látszat, szerintem nem hiteles ember. Túltolja ezt a jófiú imidzset, az erkölcscsősz szerepet, holott tudjuk, hogy neki is van egy (erősen amorális) másik oldala. A kamera előtt nagyon tudatosan felveszi az erkölcsös jófiú szerepet, de azért tudjuk, hogy kamerán kívül tud ő nagyon genyó is lenni, amikor pillanatok alatt, zsigerből képes rommá fikázni vagy alázni bárkit.

Meg nagyon (értsd: nagyon-nagyon) sok a picsogás és a dráma a videóiban. Mindenen sajnálkozik. Megnéz az ember pár videót tőle és elmegy az életkedve, hogy mennyire szar hely ez a világ.

Viszont nagyon tetszik benne (ez abszolút irigylésre méltó tulajdonsága), hogy iszonyú gyorsan és sokszor tényleg viccesen le tudja csapni a feldobott magas labdát, brutál gyorsan, reflexből, csípőből reagál a beszélgetőpartnere mondataira, szavaira, tök viccesen. Szeretem a csipkelődéseit, beszólogatásait is.

Tartalmi szempontból nekem nem adnak semmi plusz információt a videói, általában a "semmiről" beszél hosszan (nagyon hosszan), magas érzelmi töltettel (túl magas érzelmi töltettel). Magyarul jól el tud beszélni hosszan és érzékletesen a semmiről. A csúnya beszéde engem nem zavar, szerintem jó érzékkel megtalálja azt az arányt, amikor 'még' nem esik át a ló túloldalára és a beszéde 'még' nem tűnik céltalan káromkodások tömegének vagy céltalan trágárkodásnak, így még viccesnek is tűnik egy-egy jó pillanatban beszúrt mocskos beszólása vagy csipkelődése.

Szóval összességében vegyes a kép. Éles eszű, vicces, de tartalmilag kevés és túl sok a dráma. Az én 10-es skálámon kb. olyan 4 - 4,5-est kapna. Egy-egy videóját megnézni oké, de nem iratkoznék fel rá, annyira azért nem kelti fel az érdeklődésemet. A sok szponzorált tartalomtól pedig megélhetési youtuberré vált. Szépen lassan el-ördögnórásodik.

2020. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Ránézésre is borzasztó ellenszenves, nem csak a feje (amiről nem tehet, származásilag), de a gesztikulációja, a gúnyos mosoly, a lányos hanglejtés, az állandó személyeskedés, személyekben támadás, a terelés. Pl. valaki azt mondja, hogy itt még nincs az, ami Nyugaton. Válasz: akkor menjünk haza, nincs semmi probléma hehe... És ez 20 percen át. A melegségről pedig még nem bizonyította be senki, hogy egészséges, a többiről meg pláne nem, borzasztó káros ezt propagálni.
2020. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
A társadalomra nézve lehangoló kép, amikor egy ilyen alakot kedvel és véd a 99% egy Eddával folytatott vitában...
2020. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!