Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benne van ez a tudat Magyarors...

Benne van ez a tudat Magyarország lakosságában?

Figyelt kérdés
Az hogy mindenki te is olvasó, csodálatos, egyedi, és szeretett vagy, aki jó, hogy a földön köztünk van!

2020. szept. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Gyakran betegesen tultengöen is:-(
2020. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem ez önbizalomtól függően nagyon ki tud lengni minden irányba. Én például abszolút nem így élem a mindennapjai at, míg tényleg vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogy ők sz.rták a spanyol viaszt.
2020. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg, van egy rakas buta ostoba agyatlan csocselek, akik a lelki es szellemi nyomorukat aljas primitiv gyulolkodessel kompenzaljak. Saccperkb az emberek 20-30 szazaleka lehet ilyen, tehat boven vannak.
2020. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan, egyedileg ezt gondolják magukról. De ha a közelükbe ér valaki, akkor arról már azt gondolják, hogy ő már nem. Mint a mágnesesség: taszítja a másik, de magammal jóban vagyok.
2020. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs benne Magyarország közhangulatában ez.
2020. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!