Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerül engem a férfi?

Miért kerül engem a férfi?

Figyelt kérdés
Van egy tőlem idősebb férfi, aki nálunk dolgozik mostanság (lakásfelújítás) és kezd nagyon megtetszeni. Próbálom elnyomni az érzést, hiszen nős-családos és nekem is van párom. Viszont a mindig kedves mosolya és intelligens beszédstílusa egyszerűen megbabonázott. Én is kedves vagyok vele, de nagyon igyekszem nem kimutatni, hogy tetszik. Flörtölni sem merek. Azt vettem észre, hogy a kezdeti kommunikatív hozzáállása megváltozott felém. Csak köszönés és annyi, de a mosoly megmaradt. Mintha feltűnően kerülne; hát, remélem, hogy nem árultam el magam... Volt más is hasonló szituban? Nem, nem akarom megcsalni a barátom, nem kell lekurvázni - 6 év alatt egyszer sem engedtem a kísértésnek, hiszen szeretem, de sajnos az a fellángolás most kicsit befészkelte magàt. Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek miért tart ennyire távolságot tőlem a férfi, ha másokkal meg beszédes? (Általában szimpatizálnak velem az emberek.)

2020. szept. 16. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"miért tart ennyire távolságot tőlem a férfi, ha másokkal meg beszédes?"


"hiszen nős-családos"


Ezert. Tudja, mit erzel, es o nem probalja nem megcsalni a feleseget, hanem nem teszi. Felhuzta a falat, egyszeru onvedelem.

2020. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
ha jól dolgozik meg tudod adni az elérhetőségét, köszi
2020. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem tud veled jot beszelgetni.

Nem erdekli esetleg a tema stb

Nem kivancsi olyanokra, amiröl addig szolt

2020. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel! Kár is lenne még egyszer leírnom más megfogalmazásban.
2020. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ettől féltem, hogy elárultam magam csak a tekintetemmel. Azért jeleket nem küldözgettem szerintem, mert nem szerettem volna, hogy észrevegyék. Barátságos voltam, ez biztos. Talán tőlem szokatlanul. Nem tudom. Nem látom tisztán a szitut. Egyébként napokon belül vége az egésznek, hiszen nemsokára befejezi a melót és akkor remélhetőleg elmúlik... Lehet, hogy idiótát csináltam magamból?
2020. szept. 16. 20:54
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Fura nekem, hogy a sajat egyeni erkolcsi szabalyrendszeredben sem erzed ennek a sulyat. Nem az a lenyeg, hogy idiota vagy-e a szemeben, hanem az, hogy egyaltalan eszedbe jut a lehetoseg. Nincs kontroll, ami befekezne es elhesegetned meg a gondolatat is. Az o csaladja ide, a te parod oda, a legnagyobb problemad, hogy idiotanak nez-e? Nem. Nem ez a jo szo.
2020. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

jaj hatos. minek nem érzi a súlyát? mit csinált??? semmit se csinált. tetszik neki valaki, na és? jaj nem volt még ilyen a világtörténelemben.

gondolatrendőrséget játszol? az undorító itt te vagy.

2020. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

Igen, lehet hogy idiótát csináltál magadból..

De ! Ha gondolod, a munka átvétele,kifizetése után hívd fel telefonon, és találkozzatok egy semleges helyen... Egy kv mellett meséld el neki,hogy férfiként nagyon izgat a személyisége, a lénye, valamint nem zárkóznál el egy délutáni "affér"-tól

Lehet hogy jót tenne mindkettőtöknek egy kitérő.

Vagy simán elutasít.

2020. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogyne érezném a súlyát. Pont ezért örlődök, mert tudom, hogy eszembe sem juthatna ezen agyalni. Van erkölcsöm, sosem csaltam meg senkit és pont hogy kiakaszt, hogy pár hét alatt így elment az eszem. Szerencse, hogy te még soha nem lobbantál fel senki iránt, aki iránt nem szabadna. Jó neked, hidd el.
2020. szept. 16. 21:04
 10/16 A kérdező kommentje:
Legjobb, ha csendben kivárom, amig elmúlik. Ennyit tehetek. Azért szerettem volna rajta meglátni - hiába nem szabad - hogy ő sem közömbös irántam, és annyi. Szerintem hazudik, aki nem örülne a helyemben. De ennyi és álmodozás. Nem hívom fel. Nem engedné a lelkiismeretem és az sem, hogy ennél is jobban egyértelmüsítsem, hogy kicsit belezúgtam. :(
2020. szept. 16. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!