Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerül engem a férfi?

Miért kerül engem a férfi?

Figyelt kérdés
Van egy tőlem idősebb férfi, aki nálunk dolgozik mostanság (lakásfelújítás) és kezd nagyon megtetszeni. Próbálom elnyomni az érzést, hiszen nős-családos és nekem is van párom. Viszont a mindig kedves mosolya és intelligens beszédstílusa egyszerűen megbabonázott. Én is kedves vagyok vele, de nagyon igyekszem nem kimutatni, hogy tetszik. Flörtölni sem merek. Azt vettem észre, hogy a kezdeti kommunikatív hozzáállása megváltozott felém. Csak köszönés és annyi, de a mosoly megmaradt. Mintha feltűnően kerülne; hát, remélem, hogy nem árultam el magam... Volt más is hasonló szituban? Nem, nem akarom megcsalni a barátom, nem kell lekurvázni - 6 év alatt egyszer sem engedtem a kísértésnek, hiszen szeretem, de sajnos az a fellángolás most kicsit befészkelte magàt. Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek miért tart ennyire távolságot tőlem a férfi, ha másokkal meg beszédes? (Általában szimpatizálnak velem az emberek.)

2020. szept. 16. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Lobbantam...nem is akárhogy..

De persze eszem ágában sincs rábeszélni semmire...

Pár év múlvacsak egy szép emlék lessz ...

2020. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

7 - nemerted ugye, hogy egy csaladrol, es egy parkapcsolatrol van szo? Nem engedhetitek meg azt a luxust, hogy "csak ugy" megtetszen valaki annyira, hogy a folytatas mar "csak rajta" muljon? Te leszarhatod a parod laza erkolcsu nokent, de ennek a ferfinek felesege es gyereke(i) vannak! Es en vagyok az undorito?

Hallod a gondolatrendorsegrol meg fogalmad nincs. De meg a gondolatrol sem. Ha gondolkoznal, rajonnel, hogy ez az egesz akkora zsakutca, amin nem eri meg dilemmazni se, nemhogy torni magat rajt a kerdezonek.

Orwellt neg udvozlom!

2020. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
12 örülj neki, hogy ennyire egyszerű vagy.
2020. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha tudnad, mennyire, megfajdulna a fejed.
2020. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

#8:

Ez az, beszéld rá, hogy félrekúrjon, te tahóvári!

Hihetetlen mennyi patkány jár ide komolyan mondom...

2020. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Emberünk végzett a munkával, azóta nem találkoztam vele. Én mindig dolgoztam közben. Szóval, többet nem igen fogom látni. Nem állítom, hogy nem ütött kicsit szíven, de legalább most koncentrálhatok arra, ami-aki fontos. Így lesz a legjobb.
2020. szept. 21. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!