Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemrég volt a balkezesek...

Nemrég volt a balkezesek világnapja. Ti melyik kezetekkel írtok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Bal kézzel
Jobb kézzel
Mindkét kezemmel egyformán jól írok
Egyéb, leírom kommentben
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A jobbkezemmel írok, de ügyesen bánok a balal is :D

Utólag is boldog balkezesek világnapját midnen balkezesnek :)

2020. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Jobb, de ha muszáj, írok ballal, de nagyon csúnya, szinte olvashatatlan (mint gondolom mindenkinek, aki a rosszabb kezével próbál írni). Amúgy meg akarom tanulni rendesen használni
2020. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze a kérdés csak arra vonatkozik, hogy elsődlegesen ki melyik kezével _ír_.
2020. szept. 17. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Repüléssel foglalkozom, tudok mindket kezzel irni … tükörírásban is. Nálunk üvegfalra kell sokmindent felirni, hogy a túloldalról is olvashato legyen … ezert kell a tukoriras.

Elsodlegesen balkezesnek szulettem, de a suliban nem engedtek hasznalni ezert atszoktattak jobb kezes irasra, viszont a balkezes kepesseg ugyanúgy megmaradt.

2020. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kezes vagyok, de mikor általánosban durván megsérült a jobb kezem, tanulgattam bal kézzel is írni. Amíg rá voltam kényszerülve, addig nehézkesen, de ment bal kézzel az írás. Most már nem tudok bal kézzel írni, hisz azóta nem használtam írásra a bal kezem.
2020. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Balkezes vagyok.

Édesanyám is az volt, az öcsém is balkezes, és a kislànyom is balkézzel ír.

2020. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha azt akarom, hogy olyan legyen mint ha mas csinalna … bal kezzel onkielegitek :D
2020. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Alapból jobbkezes lennék de megtanultam ballal irni még általánosba. Aztán elfelejtettem de egyetemre jártam mikor ujra megtanultam.

Azóta használom a mind2-t ha telefonálok balkézzel írok, ha egeret használok is, alapból jobbal. Aláírni csak jobb kézzel

2020. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!