Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet anyukám ennyire...

Hogy lehet anyukám ennyire kegyetlen?

Figyelt kérdés
Rántott húst sütött ebédre. Olyan húst kaptam, ami szívecske alakú volt. Nem ettem meg, hanem úgy terveztem, hogy vitrinbe teszem, mert nem eszek meg olyat, aki szeret. Anyukám azt mondta ne hülyéskedjek már, kicserélte a húst az övével és megette. Szerintetek lesz ennek valami következménye? Utol fogja érni a karma?

2020. szept. 19. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Hűbaszmeg. Az egészet nem értem, de ezt különösen: "mert nem eszek meg olyat, aki szeret". Téged szeret a rántott hús, vagy mivan?

Egyébként első körben az jutott eszembe, hogy szárazkenyér+víz legközelebb a hiszti miatt, de rájöttem, hogy simán bolond vagy. Ugye?

2020. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy hülye,nem anyád.Vitrinbe a rántott húst?Meddig akartad ott tárolni,míg be nem lepi a penész?
2020. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te is kegyetlen vagy.
2020. szept. 19. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Úristen.. Azt le a leborult kochengeres kénköves mindenit. Nem lehetsz ennyire buta.

Nekem a kérdésem a következő lenne. Te egyébként normális embernek tartod magad? De ezt mindenféle kötöszködés nélkül kérdezem. Hogy gondolsz ilyesmit komolyan?

2020. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kérlek,mondd,hogy troll vagy!Vagy legalább nyugtass meg,hogy nincs szavazati jogod...
2020. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Inkább lennék olyan "kegyetlen", mint az anyád, mint olyan idióta, mint te. ;)
2020. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Remélem, ez egy rossz vicc és csak tettetted, hogy ilyen sötét ember vagy.
2020. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt az oldalt. Amikor azt hiszem, hogy ennél már nincs lejjebb, mindig jön egy ilyen formátumú kérdés.
2020. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Anyad vitathatalanul kirivoan kegyetlen. Hivd a gyamugyet, hatha sikerul neveloszulokhoz, vagy nevelotthonba kerulnod. Ott biztosan nem lesz szivalaku rantotthus. Valoszinuleg semmilyen rantotthus sem lesz, tehat ez legalabb tutira megoldodik.
2020. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj sétálni, ahelyett, hogy ilyen baromságokat agyalsz ki.
2020. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!