Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztek gyengéd fájó nyomást...

Éreztek gyengéd fájó nyomást a mellkasotok körül, ha a múltra vagy egy szomorú emlékre gondoltok vagy olyan zenét hallgattok, ami ezt váltja ki?

Figyelt kérdés

Ezt csak az idő tudja begyógyítani vagy ha olyan sokat gondolsz erre, hogy már nem fog semmilyen érzelem hatni rád?

Vagy akármilyen ehhez hasonló tapasztalat érdekel. Köszi.



2020. szept. 20. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Pszichoszomatikus betegségnek hívják ezeket. Ezt így ennyiből nem tudom neked megállapítani.
2020. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Inkább egy liter vodka után. A túltengő gyomorsav elég hasonló érzést tud kiváltani.
2020. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy ilyen időszakom, amikor teli voltam ilyen érzésekkel és emlékekkel, de ma már a legtöbb ilyet kellőképpen le tudtam zárni magamban. De azért akad még mindig 1-2.
2020. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mostanában történt, vagy régi emlék ?

Mind a kettőt másmilyen módszerrel lehet enyhíteni, csak azért kérdezem.

2020. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Friss emlékek.
2020. okt. 14. 01:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Fajdalmas depressziv.
2020. okt. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kár volt lepontoznotok az 1-est, mert LloydBanks igazat írt. :-( Az általa említett dolog tudományosan vizsgált, bizonyított, és köze sincs a varázsláshoz. Talán nézzétek utána az egészségügyi témájú cikkekben.


Kérdező! Az érzésed egy szomatoform zavar ami lelki eredetű, de nem társul fiziológiás eltéréshez...... ez utóbbit csak remélni merem.

2020. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!