Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne utáljam magam?

Hogyan ne utáljam magam?

Figyelt kérdés

Már rég óta van ez. 14 éves koromban volt egy fiú,u aki baromira tetszett, és én is neki. Próbált felém közeledni, de nem bírtam. Azóta elballagtunk, és szinte soha többet nem találkoztunk. Most már 18 vagyok, és életképtelennek meg senkinek érzem magam, de nem akarok öngyilkos lenni. Már voltam pszcihológusnál, de nem segített. Folyamatosan Zolira gondolok, meg arra, hogy mennyire semmi vagyok. Próbáltam mindent. És még említem:

-NEM AKAROK SZEXAJÁNLATOKAT-

A válaszokat előre is köszi



2020. júl. 3. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem próbálod felkutatni közösségi oldalon? és írni neki?

(Amúgy nekem is volt ilyen, én egy jó csajt hagytam ki - aztán évekig gyötrődtem miatta. Később kiderült hogy nem érte meg, mert nem ő volt az igazi párom - akit mindig is kerestem.)

Azt hogy mit hoz az élet előre nem lehet tudni.. Szerintem (tapasztalatból mondom) így sok ideig nem érdemes rajta kattogni (mert lehet évek múlva csak egy rossz vicc lesz).

Vagy próbálj vele újra összejönni - vagy ha ez nem opció, akkor engedd el. Gyakorolj meditációt, vagy valami és engedd el az ilyen gondolatokat magadban. Ne gyötrődj a múlton, az már elmúlt...

2020. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!