Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha letargiát, szomorú hangulat...

Ha letargiát, szomorú hangulatot okoz nálam a hosszabb egyedüllét akkor én társaság függő ember vagyok?

Figyelt kérdés

Egyre szomorúbb a hangulatom, mert az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hanyagolnak az ismerősök és a társaság, nem fordítanak figyelmet rám. Holott régebben mikor fiatalabbak voltunk ez másképpen volt, kerestük egymást.

Én úgy érzem, hogy szükségem lenne egy kis figyelemre, arra, hogy néha valaki megkeressen egy kis beszélgetés erejéig.

Ez amúgy a felnőttévállásal, a korral jár, hogy a régi ismerősök, társaságok eltávolodnak egymástól? Vagy én csinálhatok rosszul valamit?

A magány, az egyedüllét, az hogy nincsenek már meg a régi barátok, ismerősök és a régi baráti társaság néha negyon rányomja a bélyegét a hangulatomra és néha szomorkodom e miatt. Túlságosan társaság és barátok függő lennék, vagy csak rosszul értelmezhetek dolgokat, rosszul értelmezem a felnőttkort és a felnőtté válást?

33 éves ffi vagyok.



2020. júl. 28. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Más is észerevett ilyet? Neked is voltak, vannak néha ilyen érzéseid?
2020. júl. 28. 21:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok csak lányként, ezekszerint igen, fontos a társaság az embernek különben meglehet őrülni, én depizni szoktam ezen full egyedül vagyok

Elmúltak a régi haverok most meg ha nem keresem azt az 1-2-őt ők se keresnek...

Szomorú

2020. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán hülye kérdés: A munka meg a család miatt mindenki kevesebbet törődik a régi barátokkal? Vagy más dolgok miatt alakult ez így?

Nem tudom.....

2020. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!