Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Újsághirdetéseket szoktatok...

Újsághirdetéseket szoktatok még olvasni vagy már kikopott teljesen?

Figyelt kérdés

Az ingyenes újságokra gondolok, amikben vannak apróhirdetések. elszoktátok olvasni őket, szoktatok onnan venni valamit esetleg adtok ott fel hírdetést.

kíváncsi vagyok, hogy az itteni olvasók még az analóg dolgokra mennyire fogékonyak. kort nemet és megyét beleírnátok a válaszotokba.



2020. szept. 22. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktam. Főleg ha olyat keresek ami a közelben van (helyi újság)

40/F Pest megye.

2020. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam.
2020. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, pl szuperinfót. A helyi napilap nem jár, de ha hozzajutok, akkor sem olvasom, nincs benne semmi érdekes.
2020. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Az ingyenes újságokat rögtön kidobom, mert csak reklám és hirdetés van bennük.

De ha konkrétan valamit keresnék, venni szeretnék, akkor valószínűleg azokat is megnézném. De inkább neten. 8 éve vettem utoljára lakást, akkor is csak neten kerestem.

2020. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül 10 éve abszolút nem olvasok újsághirdetéseket. Megvannak az online forrásaim, ahol számomra minden szükséges információt megtalálok.

28F Kom - Egom megye

2020. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha szoktam, bár inkább már interneten keresgélek.
2020. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ritkán igen.
2020. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!