Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más is, aki kéretlenül...

Van itt más is, aki kéretlenül szeret kommentelni masok-pl influenszerek, politikusok-posztjai alá, megmondani a tutit, beszólni másoknak?

Figyelt kérdés
Én ilsen vagyok, és bár tudom nem kellene mégis évek óta csinálnom. Pl beszólok Orbán Viktornak, elküldök valakit melegebb éghajlatra. Mit kezdjek ezzel? Ha meg van valami nekem nem tetsző poszt, rögtön kinevetem. Mondjuk valakinek született egy gyereke.

ápr. 28. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez túl nagy időpazarlás lenne.
ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
IMADOOOOM. Mivel alapból a vérembe van a polgárpukkasztás, szeretem ha elitélnek és mocskolnak, és felkavarhatom az állóvizet xD legyen szo random idegenekről interneten, vagy a saját családtagjaimról, imádom ha itélkeznek hogy mekkora gyökér vagyok 🤣Értelmet ad az életemnek.
ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit en is igy vagyok. Az a szerencse h kulfoldon dolgozom. Otthon valaki fel kiirni valamit mert kirugjak...
ápr. 28. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen rokonom, én viszont sosem csináltam hasonlót. Megvan a véleményem a dolgokról, csak nem írom ki őket így mindenhová, inkább megtartom magamnak.
ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!