Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálnátok, ha mind2...

Hogy reagálnátok, ha mind2 szülőtök meghalna koronavírusban?

Figyelt kérdés
Mert nemcsak én (autoimmun beteg) de szüleim is a súlyosan veszélyeztetett kategóriába tartoznak, ráadásul én hónapok óta munkanélküli vagyok, semmi megtakarításom és nem is tudom mihez kezdenék nélkülük.

2020. szept. 22. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál az a vírus előtt is szörnyű lehetett.

Nem egyszerű.


Nálunk is van beteg a családban,és hamarosan belépnek az idős korosztályba a szülők.


Kíváncsi vagyok mennyi hasonló család lehet az országban.

2020. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Viktor nagytakarításba fogott
2020. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Akkor azt mondanám, hogy be lehet carni mert van valami.
2020. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andante94 válasza:
66%

Először is, ne temesd azt aki még él. Erre gondolni is rossz,nemhogy mélyen elképzelni hogy mi lenne ha...

De hogy a kérdésedre válaszoljak, valószínűleg eleinte azt se tudnám mit kezdjek magammal. Édesanyám is veszélyeztetett kategóriába tartozik így én is tartok kicsit ettől a gondolattól. Munkám nekem is csak diákmunka van egyelőre, (egyetemista vagyok) de ha beütne a crach valószínűleg átmennék levelezőre és munkát vállalnék. Olyat ami érettségivel teljesíthető. Van egy öcsém szóval az ő iskolai cuccait, kajáját, kollégiumi díjat és egyéb költségek fedezését nekem kellene megoldanom ami valljuk be sokszor teljes családoknak is nehéz, nemhogy egyetlen embernek. Mivel az öcsém nagyon érzékeny lelkű így rám hárul az a feladat is hogy erős maradjak a szüleim halála után, amit meg is tennék az ő érdekében. Nagymamám ellátása is az én feladatom lenne, bár szerencsére ezzel nem lenne gond mivel nagyszerű egészségnek örvend így vele sok teendőm nem lenne. Lehet kicsit lelketlenre sikeredett, de valójában (mint a legtöbb embert) nagyon megviselne a szüleim halála. És szeretnék mindenki mást megkímélni a pániktól hogy hogyan tovább. Szóval megpróbálnék mindent megoldani anélkül hogy a gyász elhatalmasodna rajtam és hajléktalanná válnék, az öcsémmel egyetemben.

Viszont, ezt meg tudjuk előzni. Sok vélemény olvasható a "viseljünk maszkot vagy ne" táborok ádáz harcaiban, és rengeteg orvosi vélemény és tanács is kering az éterben. Szerintem mindannyian jobban jártok ha inkább a megelőzést helyezed előtérbe és csak akkor pánikolsz ha már van miért. Remélem nem lesz gond és te sem leszel hajléktalan. Szüleidnek és neked is jó egészséget!

2020. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
ugyanazt, mintha influenzában halna meg. aki autoimmun beteg, az ezelőtt is "féltette" magát, ha meg csak a korona miatt kezdett beszrni, akkor fingja sincs a betegségekről, és hogy ezer más dolog miatt is elpatkolhat.
2020. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Mi az az ezer más dolog pl? A negyedannyira súlyos influenza vagy a totálisan injekcióval karbantartott alapbetegségem amivel kb nulla tünetem van és átlagember nem mondaná meg, hogy krónikus beteg vagyok? Hallgatom azt az ezer másféle dolgot, ami miatt elpatkolhatok!
2020. szept. 23. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Ugye tudod, hogy egy influenzából is lehet tüdőgyulladás?

De mondok sokkal jobbat:

A fogorvos ugyan azt a nyálelszívót rakja a szádba, ami percekkel előtte akár egy hív-fertőzött nyálát szipákolhatta.

Ajánlom figyelmedbe ez a 2017-es cikket, mely leírja, hogy 2017 január-februárban 27000 ember halt meg influenzában. [link]

2021. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, megkaptad az ezerféle dologból az egyiket, amiben elpatkolhasz. Most miért lapítasz?

De tudodmit? Akármikor ránkdobhatnak egy atombombát mert miért ne. Ebben is meghalhatsz. És mégcsak világjárvány sem kell hozzá.

2021. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!