Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Nagy dolog végzésekor...

Férfiak! Nagy dolog végzésekor hova teszitek a kukacot, a WC-be lógatjátok vagy felteszitek az ülőkére?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Felfektetem az ülőkére.
Hadd lógjon.
Egyéb...
38 szavazat
1 2
 1/19 TR75 ***** válasza:
93%
Arra az időre lecsatolom.
2020. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
szaráskor simán jöhet a csőböl is, szával az ülőkére rakást nem nagyon értékelné a házigazda.
2020. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye kérdésért, de tényleg kíváncsi vagyok, ugye mi nők mindent ülve végzünk. :D
2020. szept. 23. 15:01
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem amúgy alig fér el néha lógatva 😅 és az nagyon undi mikor véletlen hozzáér az ülőkéhez

22/F

2020. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Kövezzetek meg, de ha wc-n van lehetőségem könnyíteni magamon, akkor én is mindent ülve végzek. Egyszer kell csak az embernek maga után takarítania a wc-t egy életre megtanul leszokni az állva hugyozásról.

Egyébként belelógatom, nem túl praktikur az ülőkére tenni, úgyis belecsúszik, ha az ember előrébb hajol.

2020. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, nekem is szokott jönni kisdolog, miközben nagydolgot intézek (de szép mondat), szóval ki van csukva hogy feltenném, ha tudnék mit :D


Azt meg tudom, hogy nem ér bele a vízbe.

2020. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Kissé merev f*sszal szarás (esetleg szarás közben recskázás), f*szgerinc hátratolás, nehogy kagylóhoz hozzáérjen. Szarás kezdetével merevség megoldódás, majd később megint bemerevedés. --> Szartörések. Álló f*sz elöl hozzá ne érjen, ezért pucsítás (segg hátratolás, mint talajtornászok), WC-deszka hátul leszarás, 30 méter papírral sikeres eltüntetés. Nagy hosszú szar már WC-be leérés, de még jövés - kicsit megemelkedés, hogy vége elváljon. Ekkor szar eldőlés, kagyló nem levés elég magas, kaka teteje szélének csapódás, felső 2 centi elrepülés falnak.
2020. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TR75 ***** válasza:
80%

#7

Klasszikus ÁSÉS brigád

2020. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
mindig belelógatom, a karimához hozzáérinteni undorító (ha nem vagyok otthon)
2020. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Mindig levágom!!!

:DDD

2020. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!