Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézem le, és miért...

Miért nézem le, és miért utálom ennyire az embereket? Nem szándékos a dolog, de szinte hányni tudnék minden embertől..

Figyelt kérdés

Figyelt kérdés


Legyen szó ismerősről vagy idegenről. Soványról kövérről. Magasról alacsonyról. Koszosról tisztáról. Gazdagról vagy szegényről. Egyszóval mindenkit lenézek és borzasztóan undorodom az emberektől. Magamat nem utálom szóval hányingerem van az emberektől. Lányokat is utálom. Egyszóval mindenkit!



2020. szept. 15. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Engem is utálsz? 😘
2020. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha találkoznánk, lehet.
2020. szept. 15. 15:30
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
És magadat hogyhogy nem? Mert te is az vagy.
2020. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Magamat nem utálom.
2020. szept. 15. 15:33
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez az utálat, ez úgy van, hogy egy idő után mindenkit megutálsz vagy már az első találkozásnál is előjön ez belőled? Ok nélkül nem szoktál utálatot érezni? Tudod, este otthon egyedül, vagy buszon elfog az utálat, de nem tudod mi iránt irányul. Vagy kizárólag az emberek váltják ki?
2020. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok. Azt tudod mit utálsz bennük?
2020. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Maga a személyiségűket stb.


Ez az utálat legjobban a környezetembre jellemző. Idegent nem utálok.

2020. szept. 15. 15:41
 8/13 Cheeye13 válasza:
37%
Én nem jelenteném ki a helyedben ilyen magabiztosan azt, hogy nem utálom magamat. Aki önmagát elfogadja és szereti, az maximum lesz*rja a többi embert, de nem érez utálatot irántuk.
2020. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak tudom hogy kit/mit utálom. :) Magamat nem utálom. ;)
2020. szept. 15. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
6-os vagyok. És azt tudod, hogy a személyiségükön belül mit? Ezt nem könnyű megmondani, lehet nem tudod. Ha megvan a tulajdonság, akkor el lehet gondolkodni, miért. Talán rád is jellemző? Vagy egy másik ok az lehet, hogy eltérő a személyiségetek, és ezért kellemetlennek érzed a reakciójukat. Ha ez mindenkinél előfordul, akkor lehet benned van hiba. Volt már olyan, akit nem utaltál, ő miben volt más? Jobbnak is érzed magad náluk, vagy csak utálod őket? Ők is utálnak téged? Érzik, hogy te így érzel irántuk?
2020. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!