Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a vékony emberek panaszk...

Miért a vékony emberek panaszkodnak a leghangosabban,hogy fogyniuk kell?

Figyelt kérdés

és miért olyanok előtt szeretik ezt csinálni,akiken nem 4-5 ,hanem 10-20 kiló plusz van?


Kínkeservesen összecsippentik két újjal azt a "hatalmas" hájmennyiséget és hangosan nyervákolnak.most komolyan,miért??


2020. szept. 24. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Hogy a kövér embereket jól felhergeljék.
2020. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem pont azt akarják elérni hogy a túlsúlyos ne érezze magát rosszul amiért el van hízva, és ne gondolja hogy nekik bezzeg milyen jó hogy vékonyak. Hogy tudassák hogy ők sincsenek megelégedve magukkal, ők is küzdenek az önbizalomhiánnyal. Persze van olyan is aki direkt csinálja hogy megbántsa a másikat.
2020. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Mert rohadtul nem vigasztal, hogy neked 20 kiló pluszod van, az a te bajod, de engem meg szorít a kedvenc farmerem.

Nem kéne hasonlítgatni magunkat a többiekhez, mindenkit a saját magához mért túlsúlya aggasszon. Ennyi.

2020. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem szándékos, illetve nem tudatos és több féle oka lehet.


Például megeshet, hogy egyfajta kiváltó mechanizmus egy molettebb ember látványa, olyan módon, hogy ez nem tudatos, egyszerűen csak ilyenkor jut eszébe, hogy fogynia kell, ám ez nem a több plusszal rendelkező embernek vagy az ellen szól. Csak az "elkövető" nem gondol éppen bele a másik helyzetébe, mert a saját babhájával van elfoglalva.


Egy másik ok, lehet egy olyan testkép zavar, amely miatt ő kövérebbnek látja magát mint amilyen valójában.


Aztán lehet egyfajta ön negelés, azért, hogy a másik elismerje, megdicsérje. Általában nem szoktuk csak úgy megdicsérni azt akinek jó alakja van, ám amikor a másik látszólag nincs tisztában magával, sokan segíteni szoktak neki, ráadásul a "titkos rajongó" is megdicsérheti ilyenkor "legálisan". Ezek az okok akár keveredhetnek is vagy lehet teljesen más oka. Azt azonban nem hiszem, hogy a kisebb plusszal rendelkező, szórakozna ilyenkor a nagyobb plusszal rendelkező érzéseivel.

2020. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Viszonyítás kérdése. Az egyik nagyon jómódú ismerősöm meg állandóan a pénzre panaszkodik. Félévente cseréli a 10 milliós autókat. Ha éppen nem tudja lecserélni az autóját aznap mikor eszébe jut, csak két hét múlva, akkor már nyavajog, hogy le van csórósodva. Meg ilyeneket mond, hogy neki nincs pénze, ha 50 millió alá megy a számláján stb. Ezeket ő komolyan is gondolja. Ez a csóró emberek számára sértő, de mindenki a saját szintjén nyomorog.

Ez is ugyanaz a helyzet.

2020. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát ezt a kérdést miattam is ki lehetett volna írni.

Tegnap álltam a kasszánál és mondtam a férjemnek, hogy oké hogy most fagyizunk, de holnaptól diéta.

És akkor észrevettem, hogy előttem pont olyan nő áll, akin van kb +30 kg felesleg :S

Fuh annyira kínosan éreztem magam, megpróbáltam viccekkel elütni a dolgot a konditeremről meg ilyesmiről de csak rosszabb lett.


Különben a vékony lányok is úgy működnek, hogy ha kevesebb kalóriát visznek be akkor fogynak, ha sok kalóriát esznek meg akkor híznak.

Csak a vékony lányok +5 kilónál már leállnak a fagyival és a Burger kingel 1-2 hónapra és utána is igyekeznek nem túlenni magukat, kvázi diétáznak.


Nekünk is van étvágyunk, mi is szeretjük a sütit és a hamburgert, csak mi nem eszünk annyit belőlük, hogy hízáshoz vezessen, ha mégis az első szorító érzésnél a nadrágban megállunk, nem várjuk meg amíg már 3 számmal nagyobbat kell venni. (itt most ezt azoknak mondom, akik felnőtt korban híztak el, akik tiniként, ott a szülők felelőssége lett volna).

2020. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok ne vegyen magamra?


pont az 5-ös válaszoló által felvázolt példára emlékeztet....nem vagyok túlsúlyos,de 10 kilót lazán ledobhatnék és még akkor se látszódnék girhesnek,de olyan rosszul esik mikor az 50 kilós kolleganőm nekem panaszkodik.mit csináljak? mondjam,hogy nekem rosszabb? vagy dícsérjem meg,hogy még így is jobb alakja van,mint nekem? vagy mit csináljak ilyenkor?

2020. szept. 24. 10:05
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ez paraszt dolog amit a kolléganőd csinál. Azért nem minden vékony nő ilyen genny.

Szerintem csak ne válaszolj neki, vagy bólogass, válts témát, hamar menj alrébb, ne menj bele a beszélgetésbe.

2020. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert egy eredetileg csinos alakon jobban meglátszik a hízás, mint egy 2x2-es vágási kancán. Neki már ezer éve fordozódik a háj a hasán, teljesen mindegy, hogy kicsit vagy nagyon. Az sem látszik néhány dagadton, ha terhes... Egy vékonynak meg az is feltűnik magán, ha elhalványulnak a kockák a hasán kicsit.
2020. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Kövér vagyok, vicces ezeket a válaszokat olvasni. Ha valaki ezzel akarja a kövérebb társait vigasztalni, akkor megsúgom, hogy ezzel a felesleges panaszkodással pont az ellenkezőjét éritek el, ilyenkor a kövér emberek kellemetlenül érzik magukat, hogyha a sovány társuk magukat kövérnek gondolják, akkor mit gondolhatnak róla?! ... Én lehet csak magamból indulok ki, de szerintem a kövérség az sok esetben mentális instabilitás eredménye, emiatt harapnak annyira a súllyal kapcsolatos piszkálódásokra, csak csak szimplán a téma felhozatalára.
2020. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!