Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mik a külső/belső...

Számotokra mik a külső/belső jelei annak, ha valaki gazdag?

Figyelt kérdés
Pl. Milyen ruhakat hord, hogy oltozkodik? Hogy viselkedik?
2020. szept. 25. 16:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Erről mindig egy barátom sztorija jut eszembe. Londonban dolgozott egy pub-ban és járt oda egy fószer. Baromi büdös és igénytelen volt, mint egy csöves. Sokszor panaszkodott rá a többi vendég. De nem rakták ki, mert amúgy kőgazdag volt, hatalmas nagy összegeket hagyott ott. Este meg jött érte a sofőrje luxus kocsival, fullos csaja is volt. A haveromat idézve, ő annyira gazdag volt, hogy megtehette, hogy nem fürdik, mert pénzért azt is elnézte neki mindenki, hogy büdös mint a görény.

Nekem a gazdagabb ismerőseim amúgy olyan cuccokban tudnak járni sokszor, amit én a ruhagyűjtőbe sem dobnék be, annyira ócska. Ellenben sehol nem látni annyi Loui Vuttyon táskát, mint az egyes villamoson a Hős utcánál, vagy a hármas metrón Kőbányánál. Oké, nyilván azok hamisak. De ezek után szerintem ezt nem lehet öltözködés alapján megmondani. A világ leggazdagabb emberei is tök átlag módon öltözködnek általában.

Ezzel nyilván nem azt mondom, hogy mindenki, aki igénytelen, az gazdag, vagy hogy egy gazdag sem szeret jól öltözködni. Csak hogy a pénz és a jó öltözködés nem igazán függ össze egymással.

2020. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!