Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is előfordul ilyen?

Mással is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Minden éjjel beszélek álmomban, és nem is csak beszélek, hanem beszélgetek, sőt még ittam is egyszer.

Ha beszélek álmomban, hallja a párom, és visszakérdez, mert azt hiszi, fent vagyok, én meg válaszolok neki, és beszélgetünk, de nem teljesen összefüggő dolgokat mondok.


(Tudom, hogy nem hazudik, mert fel is vette/vettem már párszor hangrögzítővel + családtól is ezeket a visszajelzéseket kaptam régebben)


Ráadásul folyton rugdosóm/forgolódom/vagdalózom álmomban, lehet összefüggés?


(Igen, tudom, nem hagyom élni szegény páromat éjjelente:'D)



2020. szept. 25. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Alvonjáró vagy. Én gyerekkoromban csináltam ezt, és a nővérem is. Volt hogy meg is indultunk, de sokszor csak az ágyunkban beszéltünk. (Nem egyszerre :D) Másnap mindig ezzel frocliztak a családban, szóról szóra elmondták hogy miket magyaráztunk éjjel.

Szerencsére kinőttük, nálam már csak annyi maradt meg hogy évente párszor azt hiszem hogy pók vagy bogár van az ágyamban és arra kelek hogy az ágy mellett rázom magam meg keresem hogy hol van :/ :D

2020. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, alvajáró vagy. Reggel semmire sem emlékeznek.
2020. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!