Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is előfordul, hogy...

Mással is előfordul, hogy társaságban nem szeret enni, vagy kényelmetlenül érzi magát, főleg ha nézik?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelen
2019. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én se szeretek mások előtt enni.
2019. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én sem szeretek, még rokonoknál sem enni. Általában nem is szoktam, ha eszek is,csak pár falatot hogy gyorsan túl essek rajta.
2019. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 huny válasza:
Csak, ha egyedül eszek és senki más.. Amúgy társaságba sokkal jobban szeretek enni, mint egyedül. :)
2019. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Hát engem nem zavar a társaságban étkezés, viszont baromi finnyás vagyok és nagyon kevés hely van, ahol elfogadom ha kínálnak. Érdekes, hogy étteremben (ha tisztának látszik), vagy házhoz rendelt kaját gond nélkül megeszem. Ez talán ilyen, amiről nem tudsz, az nem fáj dolog...

De például rokonoknál, ismerősök él utálok megenni bármit is, hiába nem koszosak. Magam sem tudom megmagyarázni, mitől van ez.

2019. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, így magamban eszek mindig, amikor csak tudok.
2019. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam is így van ez. Nagyon nagy társaságban vagy rokonoknál egyszerűen nem bírok enni. Nem tudom pontosan mitől lehet, de a szorongásra vagy a stresszre gyanakszom
2019. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretek mások előtt enni.

Szeretek szabadon enni úgy, ahogy szeretek pl pizzát fogom egybe s eszem.


A halálom az pedig az üzleti vacsorák stb.... De sajnos kell menni, nem mindig utasíthatom vissza, vagy nem küldhetek mindig mást magam helyett.

2019. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se szeretek étkezni társaságban és kényelmetlen az egész helyzet.
2019. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem van, hogy megremeg a kezem/nyakam miközben fogom az evőeszközt -a számhoz közelítve -és mereven néznek a szemembe, plusz magyaráznak..
2019. dec. 19. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!