Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mi lehet nálam?

Szerintetek ez mi lehet nálam?

Figyelt kérdés

Túl nyugodt vagyok szó szerint,nem tudok dühös lenni bármi történjen mindent lazán veszek.Egyszerűen nem tudom milyen érzés lehet dühösnek lenni.Kisebb koromban sokszor megszöktem az iskolából,ezért megfenyegetett a nagymamám,hogy intézetbe fog rakni amire csak annyit mondtam teljesen higgadtan,hogy "jó" ez egy példa a sok közül,csakhogy értsétek miről beszélek,ilyen nagyobb dolgok se tudnak belőlem dühöt vagy félelmet kicsalni.Ilyen szituációkban vagy póker arcom van vagy mosolygok az illetőre,mélyen legbelül viszont érdekes dolgokat gondolok mint pl. "olyan ocsmány vagy mikor ideges vagy" "mikor dugulsz már be" vagy "ha tehetném felpofoználak akkor befognád" és egyéb hasonló gondolatok.

Irritált viszont tudok lenni ahogy boldog is,de általában jó kedvem van unottsággal fűszerezve.Szeretem ha sok ember vesz körbe és mind velem foglalkoznak,viszont rettentően zavar ha ezt valaki elveszi tőlem.Zavar ha más ideges mert meg kell hallgatni a hülyeségeit,egyszerűen fáraszt.De viszont néhány embernek mikor olyan kedvem van szívesen osztogatok tanácsokat,sajnos néha nem fogadják meg ilyenkor direkt rossz tanácsokat adok utána,vagy úgy csinálok mintha összevesznék velük és úgy tűnik miattuk vesztünk össze,pedig én ügyesen elintéztem,hogy kikerüljenek az életemből.

A másik az lenne,hogy mikor valaki sír kinevetem szó szerint,vagy néha felizgulok rá.

Régen összevesztem az egyik osztálytársammal és mindenki haragudott rám miatta,akkor olyan dolgokról fantáziáltam,hogy lezárnám őt egy sötét pincébe,kikötözném és bántanám,undorító dolgokkal etetném és kinevetném,mikor ezekre a dolgokra gondoltam mosolyogtam.

Nem szorongok,ha új helyre kell mennem nem félek attól,hogy mi lesz csak megyek.Viszont tartok attól,hogy az adott helyen nem lesznek barátaim,mert nem szeretnék egyedül lenni.

Néha megjátszottan mosolygok,gratulálok embereknek,de semmit nem érzek mikor pl esküvőhöz kell gratulálni,csak tudom,hogy muszáj.

Zavarnak a sokat sopánkodó emberek akik állandóan nyivákolnak.

A családomat nagyon szeretem,irántuk nem érzek ilyeneket.

De rajtuk kívül még nem nagyon volt olyan ember aki ez alól kivétel lett volna.

Ha valakire haragszok képes vagyok kitalálni dolgokat és sajnáltatni magam,utána ő jön ki rosszul mindig.

Viszont ami érdekes,hogy ezek ellenére szeretnék segíteni embereken,de tudom,hogy az is irritálna egy idő után mégis késztetést érzek rá.Alapjáraton mindenkinek úgy mutatom magam mint egy mosolygós aranyos lány,végtelenül nyugodt vagyok.

Szeretek barátkozni de addig ameddig én akarom,ha olyan kedvem van elmehetünk ide oda,de ha nincs akkor eltűnök szó szerint akár napokra nem vagyok elérhető.

Képes vagyok bármilyen betegséget megjátszani,vagy betegségen kívül ha érdekem tartja bármit eltudok játszani.Párkapcsolatban egy olyan emberre lenne szükségem aki erős akaratú,sok kihívás lenne benne.Egyébként mindig jól tanultam,szinte kitűnő voltam,nagyon gyorsan fog az agyam és képes vagyok átlátni bárkin,nehéz nekem hazudni.

Kíváncsi vagyok rátok,hogy mit gondoltok vajon mi lehet ez,esetleg egy mentális betegség?



2020. szept. 26. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hívják pszichopátiának.
2020. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ühüm
2020. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De a családom felé szeretetet érzek.Szeretem őket.

Ha találkozom emberekkel akik a sok sz.ar után is velem vannak és úgy gondolom,hogy megérdemlik akkor őket is tudom szeretni.

A pszichopaták nem éreznek szeretet,nem?

2020. szept. 26. 21:10
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ne is akard megtudni milyen érzés dühösnek lenni.Én a legkisebb dolgokon is felkapom a vizet, és olyankor törni-zúzni tudnék.Én is szeretek középpontban lenni, de nem kapom meg és ez engem is zavar.Meg ez a sírás és bántalmazás... lenyűgöző.Engem is izgalomba hoz ha ilyenekről fantáziálok, hogy osztálytársaimat kínzom.

De szerintem ez nem mentális betegség, egyszerűen ilyenek vagyunk.

2020. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Salilala ***** válasza:
100%

Egészen a szöveged ¾-éig azt hittem hogy fiú vagy. Komolyan, az ilyen fiúkra csak azt tudnám mondani hogy bunkó vagy érzéketlen.

Aztán írtad hogy aranyos lánynak mutatod magad. Hát waow.

Szerintem neked egy lakatlan szigetre lenne szükséged, ahol egyedül elkezdesz gondolkodni magadról, és megtanulod jobban értékelni az embereket, felismerni a hiányukat

Te a népszerűséget és az emberek figyelmét szereted, nem őket. Legalább próbálj már meg szeretni, és egy kicsit empatikusabb lenni! Egy próbát megér, hidd el...

2020. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es,én nem,ha megakarna verni valaki is higgadtan leokéznám :D

Az,hogy kiabáljak pl elképzelhetetlennek tartom,a való életben se tudnék senkit bántani vagy megölni,csak elképzelem néha ha retardált az illető.

2020. szept. 26. 21:16
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös,mint írtam a családomat nagyon szeretem.

Voltak már emberek az életemben akiket szerettem,pl a volt párom.

Érzem ha valaki szomorú,de én nem tudom átérezni,próbálom felvidítani de egy idő után idegesít ha sokat nyafog.Azt is érzem ha boldog valaki,de jobban szeretem ha miattam boldog pl ha én okoztam neki örömet vagy hasonló.De gyakorlatban sosem bántok senkit.

2020. szept. 26. 21:18
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
4-es vagyok, hát akkor csak simán nyugodt a természeted.Nincs vele semmi gond.
2020. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Salilala ***** válasza:
100%

Hál'istennek.

Hát, szerintem egyszerűen minden sírásnál vagy nyafogásnál gondolj bele abba hogy mi lenne ha veled is azt tennék, mint az illetővel.

Kb.ez az empátia...

2020. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam már belegondolni,de mindig arra jutottam,hogy nem érdekelne,nem vennék róla tudomást,és ez gyakorlatban is így van.

Fogalmam sincs,őszintén,furcsa.Szeretnék segíteni de nem tudok mert sajnos irritál az,hogy míg az adott személy ezért azért dühös-szomorú addig én nem értem a felét sem,hogy ezért miért kell dühösnek stb lenni.De legalább,szerencsére sokszor megtudom őket nyugtatni még ha nem is értem mi bajuk van teljesen.

2020. szept. 26. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!