Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit gondol ennek az elnáspá...

Ki mit gondol ennek az elnáspángolt, neveletlen pécsi fiúnak az apjáról (arról, amit mond)?

Figyelt kérdés

Szerintem eléggé „érdekes” mentalitású az apuka... [link]


Az előzmények:

[link]

[link]

[link]


2020. szept. 26. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Higgadtnak és intelligensnek tűnik a beszéde alapján, és az egy jó dolog hogy nem megy rögtön intézkedni meg asztalt burigatni mint ahogy a primitívebb szülőknél szokás, de a gyereke egy kis égetnivaló seggfej lehet. Kiskorú de már cigizik, az apja szerint ez jól van így, a tisztelet szikrája sincs benne de az apja szerint ezzel sincs gond, legyint hogy "jaj, hát a gyerekek ilyenek" és több ügye is van a rendőrséggel, de ez sem zavarja az apát. Ott a tojáshéj a seggén, de már most egy minigengszter.

Nem vagyok az erőszak híve, de láthatóan az eddigi elnéző ejnyebejnye hozzáállás sem segített rajta. Hátha ezután visszavesz magából.

Az a baj hogy a mai kölyköket ebben a "ki ha én nem" mentalitásban nevelik és itt az eredménye.

Ugyanakkor a takarító is érdekes volt mikor nyilatkozott a híradónak, az a mondata mindent elárult a gondolkodásmódjáról, mikor mondta hogy szívesen megbeszélné a történteket a sráccal és az édesapjával. Az őstulok típus aki szerint a nő nem ember. Nem ám a szüleivel beszélné meg, hiszen egy nő nem teljes értékű ember, ki se jöjjön inkább a konyhából, majd a teremtés koronái lerendezik a dolgot.

Senki sem szimpi ebben a történetben.

2020. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Rengeteg selejt el ezen a világon. Most itt a taknyos huegyerek jóval nagyobb verest érdemelt volna.
2020. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a megvert fiúnak él-e még az anyja, vagy ha igen, akkor az anyjával él-e, de ettől még nem nevezném elhamarkodottan őstuloknak a gondnokot...

[link]

2020. szept. 26. 23:24
 4/25 anonim ***** válasza:
Pont ezt az interjút adta le a híradó szerintem. Ez van, ha ilyen esetben nem szülőket emleget valaki, hanem csak az apát, nálam nyílik a bicska 🤷‍♀️
2020. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A takarító úgy járt el, ahogy normális érzésű ember ilyenkor eljár. Inkább dicséret illetné meg, erre kirugjak. Ebben az iskolában nincs iskolaőr? És ha van, vagy lesz, mit lehet majd csinálni az ilyen neveletlen, már most bűnöző hajlamú fiatalokkal? Ejnye-bejnye, vagy mi? Most komolyan!
2020. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

ő az, akit a gondnok megvert?

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=_qF3oLaxxW4

2020. szept. 26. 23:48
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem ismerem a szereplőket.
2020. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
"A tanárember, miközben rángatja a fiatalembert, azzal találja magát szemben, hogy a kisfiam ragaszkodik hozzá, hogy ő elengedje az ő barátját, mert nem pontosan értik, mi történik" szegények :( Olyan ártatlanok, a világ meg már bántja őket, de még nem tudják felfogni, hogy nem velük van a gond, hanem a gonosz emberekkel. Külön vicces, hogy az apuka leszögezi, ők küzdősportolók, nem verekedéssel intézik az ügyeiket, de azért btw a srác ellen testi sértés miatt folyik nyomozás
2020. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
2020. szept. 26. 23:58
 10/25 anonim ***** válasza:
Rengeteg idiota kölyök van, ezek pár évtizeddel korábban javító nevelőintezetbe mentek volna, mostanra meg annyi lett belőlük, hogy nem lenne annyi intézmény. Nesze neked szabados nevelés. Kinek jó ez??
2020. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!