Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vonzó nők: hogyan kezelitek a...

Vonzó nők: hogyan kezelitek a kulturálatlan roma férfiakat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nógrád megyéből. Sosem tettem közszemlére a testem, nem öltözök kihívóan. Nálam szóba sem jöhet dekoltált felső, rövid szonyka/nadrág. Tisztában vagyok vele, hogy van egy kisugárzásom ami tetszik sok férfinak, de nem vagyok r.bancos vagy öntelt. Szeretek stílusosan öltözni, sminkelni, a hajam sötétszőkére van festve, de ennyi. Tudom, hogy lesznek bántó kommentek ezért, de a kérdés akkor sem a romák ellen irányul. Egyszerűen nap, mint nap megtörténik, hogy a roma férfiak faragatlan tuskó módon szólogatnak be, holott a NEM romák normálisan viselkednek a jelentlétemben.



Budapesten tanulok, de sokat vagyok itthon és nem bírom már, hogy kimegyek a házból és minden alkalommal legalább egy ilyen ember utánam szól, hogy mit csinálna velem, stb.


Pl. A legdühítőbb, hogy a 40 fokban már csak nem fogok miattuk hosszú nadrágban lenni, de felszálltam a buszra térdig érő szoknyában és ott egy csapatnak egyértelmű volt, hogy bizony miattuk van rajtam az a szoknya és kezdődtek a beszólások, és még ezer ilyen eset volt már.

Sokszor már le se megyek esténként ez miatt futni vagy biciklizni.


Tanácsokat szeretnék kérni, hogy hogyan kezeljem őket. Volt, hogy erényesen visszaszóltam és megszégyenítettem őket, de mostanában annyira sűrűn vannak ilyenek, hogy már visszaszólni sincs kedvem, meg nem akarom éreztetni, hogy felidegesít a neveletlenségük. Nem tudok már nem tudomást venni róluk. Mi a legjobb?



2020. júl. 31. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
szia én is nógrádi vagyok, honnan írsz? hol szólogatnak be?
2020. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Balassagyarmat.
2020. júl. 31. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Ignorálni kell őket, mintha nem is léteznének, csinálják utána is egy darabig, de aztán érdeklődés hiányában megunják. Nekem ez eddig bevált.

Viszont emellett fontos, hogyha estenként mész vhova, ami veszélyesebb helynek számít, legyen nálad vmi önvédelmi eszköz, pl gázspray, de inkább ne közlekedj egyedül.

2020. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ignoráld, oda se nézz, mintha nem is hallanád. Olyanok mint a kisgyerekek: produkálják magukat egy kis figyelemért. Ne süllyedj le a szintjükre azzal, hogy tudomást veszel a létezésükről.
2020. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
79%
Próbálj úgy tenni, mintha nem hallottad volna. Én ilyenkor faarccal megyek tovább vagy keresztülnézek rajtuk. De tényleg bosszantó amikor békésen felszállok a buszra nem mutogatós ruhákban és repkednek a "dekinyalnám" "pinája is kék vajon?" - a hajam kék- "fúdebasznám" és társaik.
2020. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Leginkább sehogy. Az élteti őket, ha erős reakciót váltanak ki.
2020. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!