Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy segítsek rajta?

Hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki sajnos kényszeres hazudozó? Hogy lehet rajta segíteni, hogy ne csinálja ?

Sajnos maga se látta be , hogy az egész élete hazugság



2020. szept. 27. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. Egyébként hány évesek vagytok?
2020. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában a legtöbb helyzetben rengeteget segít, ha mindenki a saját dolgával foglalkozik.
2020. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha problémának érzi, majd változtat, ellenben ha erőszakosabban próbálod felhívni figyelmét rá akkor lehet hogy még te leszel a rossz.

Nem fordulhat elő az, hogy rosszul látod és nem is ilyen? Előfordulhat hogy rossz képet látsz róla.

2020. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az Apukája mondta el mi a helyzet vele . Én 22 vagyok , Ő 23.

Segíteni szeretnék neki , hogy ebből ki tudjon törni úgymond . Elvileg ehhez orvosi segítség kell.

2020. szept. 27. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes szembesíteni a dolgaival.
2020. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen .

De félek , hogy tagadná nagyon ideges lenne rám. Ezért szeretném a tudata alatt rá vezetni a dolgokra

2020. szept. 27. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenhez képesítés kell hogy rávezesd (bár személyfüggő de ha valaki nagyon tagad pl.)
2020. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kényszeres hazudozó jó hogy nem fogja azt mondani, hogy "hazudtam"...


Amúgy mivel kapcsolatban hazudik? Kitalál történeteket magáról vagy másról, ami nem igaz? Vagy mindig ugyanazzal kapcsolatban hazudik? Akárhogy is, ez nem betegség, és nem is "kényszer". Oka van. Vagy nem figyelnek rá, nem foglalkoznak vele eleget, vagy rettegésben él otthon, és nem mer őszinte lenni. Nem mindig az emberben kell keresni a hibát.

2020. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!