Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki fehérneműben fogadja a vendégeket?

Figyelt kérdés
Többször voltunk hivatalosak már ebédekre és volt olyan amikor az otthoni ember egy szál kis fehérneműben fogadott minket . Férfi esetében : volt olyan, hogy egy rövid póló volt rajta és egy fecske.. Így ült le az asztalhoz enni.. Látszottak a golyói meg minden.. Meg akkor is ha nem akartuk látni. Nő esetében : többször volt olyan, hogy egy melltartóban meg egy rövid nadrágban ültek asztalhoz. A 2 család nem is ismeri egymást. De én el nem tudnám képzelni azt, hogy várom a vendégeket megerkeznek én egy melltartóban a párom meg egy boxerban ül asztalhoz.. Mi is vendegeskedtunk a 40 fokban volt, hogy 20 főre főztunk de erre van a lenge póló/ujjatlan, rövid nadrág.. Szerintem szánalmas ha valaki fehérneműben vendégeskedik.. Az említett személyek 30 és 45 év közötti emberek
2020. szept. 27. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Igénytelenség, nemtörődömség, nem érdekli őket, hogy idegenek jönnek házhoz, ez a tipikus "ha nem tetszik ne gyere".

Az én véleményem szerint ez bunkóság, mert senki sem várja el, hogy nagyestélyibe meg öltönybe legyenek a vendégeket fogadók, de szerintem nekik sem tetszene, ha ők mennének vendégségbe, és a család kb pucéran fogadná őket.

2020. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem inkább műveletlenség, proliság. Ők ezt szokták meg teljesen (gondolom a rokonokat is mindig így fogadták, ők meg nem akartak/mertek szólni, vagy ők is ilyen igénytelenek), ezért gondolják azt, hogy ez normális vadidegenekkel szemben is.

Ezek azok, akiknek ha szólnának, akkor egyből "az én házam azt csinálok amit akarok azt hordok amit akarok".

Én nem szólnék érte, de mondjuk a véleményem az meglenne. Ha ilyenek, akkor nem mennék többet hozzájuk vendégségbe, mert nem érdekelnének a vendéglátók bájai, amiket az ember akarva-akaratlanul is melglát. Meg őszintén: Ha én készülők és normálisan felöltözve, kulturáltan megyek vendégségbe, akkor azért elvárható a vendég részéről, hogy a vendéglátók ne alsógatyában/szakadt otthoni göncben/vagy neadjisten ádámkosztümben legyenek.

2020. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,hanyagolnám a látogatásokat.
2020. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki: "Kérlek öltözz fel normálisan, vagy itt meg is köszöntem a vendéglátást."
2020. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Nekem a nő tetszene, a pasi valóban undorító.
2020. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ötöske se látott még pnát :)
2020. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz. De melegítő nem gáz csak ha valaki hiányosan öltözködik.
2020. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hapsi esetében totál gáz, nő esetében tetszene, mert láthatnám a virgácsait:).
2020. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

En meztelenul a zuhany alol kijove nyitottam rendszeresen az ajtot a bnomnek. (Heterok vagyunk)

De vele csak ketten voltunk. Aztan megtorolkoztem es feloltoztem.



Egyebkent ilyen tarsasagi osszejovetelt nem tartok lakason. De ahhoz feloltoznek minimum egy nyari ruhaba.


A leirasban szereplok szerintem nagyon regota lehetnek baratok. Akar meg kozos nyaralason is lehettek. Szerintem arra utal a keves ruha.

2020. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dorci1999 ***** válasza:
Semmi. Ő dolguk. Ha engem így fogadnak valahol attól még nem fogok egy életre lebénulni, és nem terjesztenek rólam hamis pletykát sem. Nem terrorizálnak sem lelkileg sem testileg úgyhogy pont nem érdekel hogy mibe vannak.
2020. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!