Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy maszkot kell hordani? Én pl tökre örülök, hogy eltakarja az ocsmány képem.

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Mert kiszűri az oxigénmolekulákat szerintük, a molekulánál nagyobb vírust meg egyáltalán nem. :D

Amúgy meg végre lehet valami ellen lázadni, mindegy hogy mi az.


Én is szeretem hordani.

2020. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

1. Kifejezetten zavaró egy beszélgetésben.

2. Számomra nehezíti a légzést.

3. Nem szeretek olyat hordani, amit amúgy nem hordanék.


Ezektől függetlenül hordom, mert kell, hiába tartom értelmetlennek.

2020. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Az allergiaszezonban különösen zavart, mert kétpercenként kellett orrot fújnom meg tüsszögnöm. Igyekeztem a szám elé tenni a kezem a maszk alatt, de nem mindig sikerült. :D plusz nagyban nehezítette a levegővételt, mert folyamatosan be volt dugulva az orrom.


Most hogy hűvösebb van, legalább egy plusz dolog ami melegít.

Szeretni nem szeretem, mert szerencsére nem vagyok rusnya, de hordom mert muszáj.

2020. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbbeknek, akik ebből problémát csinálnak, ez csak egy lázadásra való indok. Kétlem, hogy ennyi embernek lenne olyan egészségügyi problémája, ami miatt zavaró a maszkviselés, mint ahányan lázadoznak ellene.

Nekem is van olyan, ami nem kényelmes, mivel többfélét kipróbáltam, de találtam olyat, ami nem zavar, szélben kifejezetten szeretem.

2020. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

"Én pl tökre örülök, hogy eltakarja az ocsmány képem."


Nem mindenkinek van az önbizalma a béka töke alatt, mint neked. 😁

2020. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megint ez a fekete humor hangulatjel, kiráz tőle a hideg
2020. szept. 28. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem mindenkinek ocsmány a képe.:)

Amúgy meg kényelmetlen, zavarja a perifériás látásom és nem kapok benne levegőt, befülled alatta a bőröm.

Ha csak 20 percig kellene hordanom a boltban, nem érdekelne, de 12 órát abban dolgozni borzalom.

2020. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Mert még nincsenek hozzászokva.

😁😁😁

2020. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlen kap tőle levegőt, szokatlan így élni.
2020. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem csak a tömegközlekedése, boltban, múzeumban stb. zárt helyeken kell hordanom, meg az irofában, de ott is csak akkor amikor bemegyünk, nem egésznap. Én szemüveges vagyok így nagyon tud zavarni ha bepárásodik. de am elfogadom h ezt kell hordani nem lázadok, na meg a légzést sem rontja, ha valakinek mégis az rossza maszkot hord
2020. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!