Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viszonyulnátok egy ilyen...

Girlll3 kérdése:

Hogy viszonyulnátok egy ilyen tinédzser lányhoz?

Figyelt kérdés
Mondjuk látványosan beléd lenne szerelmes és rajongana érted egy tini lány, aki olyan 14-15 éves és szomszédod lenne és kissé hátrányosabb helyzetű. Kerülnéd vagy beszélgetnél vele? Ha foglalkoznál vele, akkor miért tennéd? És tegyük fel, hogy 30 körüli férfi lennél.
2020. szept. 29. 12:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Gáz helyzet. Én kerülném inkább. Ha nagyon nem tudom elkerülni, hogy összefussunk, akkor meg igyekeznék minél semlegesebben viselkedni.
2020. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-es szerintem is az a logikus. Viszont, akiről szó van, az nem kerüli vagy kerülte. Hanem, meghallgatja, apáskodik, segít.
2020. szept. 29. 13:15
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha a "kissé hátrányosabb helyzetű"-nek etnikai vonatkozása is van, akkor 100%-ban kerülném. Ettől függetlenül is jobb a hideg tartózkodó magatartás egy ilyen fiatal lánnyal szemben, de ahol a családi bosszú is szóba jöhet, ott aztán végképp!
2020. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3-as, nem roma. Nem ettől hátrányos. Árva...
2020. szept. 29. 13:26
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen segítések sokszor visszaütnek, én nem tenném.
2020. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%

30 körüli ffiként én nem jönnék össze 15 éves lánykával,így 20 évesen még igen.

Amúgy az anyagi helyzet rohadtul nem érdekli a pasikat,a csajokat szokta leginkább,ami szintén szomorú mert belső-külső értékek alapján kéne megítélni ki az aki kell nekünk..

Amúgy mellékesen,sokkal aranyosabb meg szerényebb egy ilyen "nehezebb sorsú" lány,mint egy elkényeztetett ügyvéd apuci lánya,aki ha nem minimum egy audival mész elé,akkor rád sem néz,tisztelet itt is a kivételnek..

2020. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

30 éves férfiként nem pátyolgatnék 14 éves árvalányt, sem az ő sem az én érdekemben.

Leírtad, hogy a lány máris szerelmes, nyilván az apakomplexus motiválja, a csávó meg nem hiszem, hogy egy Gandhi, biztos vannak gondolatai, amiket nem sokára tett fog követni.

2020. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

4: köszi, értem...


Kb. azt írnám, amit a #7 ír.

apakomplexus is lehet, de egyáltalán a "szeretve lenni" hiányérzetének pótlása is...

Nagyszülők/egyéb rokonok nevelik, vagy idegen nevelőszülők?

2020. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen "kapcsolatból" a legártalmatlanabb pasas sem tud jól kijönni.

Bármit rád foghat, még akár 20 év múlva is.

2020. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Gáz, tartanám a távolságot amennyire csak lehet.

"Szerencsére" nem fenyeget ilyen helyzet


#7: Tökéletesen leírta


szintén harmincas férfi vagyok

2020. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!