Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden tinédzserrel vannak...

Minden tinédzserrel vannak gondok?

Figyelt kérdés

Mármint szokták mondani mikor valami ennyi idős, és sír vagy dühöng az normális elvégre most kezd felnőni.

Normális családoknál is ez van? Vagy ha valami eléggé letört szomorú meg hasonló és nem kamu depressziós az is csak a tini "korszak"?



2020. jún. 20. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinel mas intenzitasu, de a hormonok felborulasa, a nemi eres, az agyi, testi folyamatok hirtelen valtozasa ezzel jar.
2020. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor amikor valódi gondjaim vannak, és segítségre lenne szükségem, a szüleim megbélyegzik annyival, hogy kamasz vagyok, és ennyi. Ettől kiszaladnék a világból.

Amúgy ezt a "minden tinédzserrel vannak gondok?" kérdést nem teljesen értem, hiszen senkinek sem tökéletes az élete, bármilyen életkorban vagy, attól még ugyanúgy vannak rossz napjaid, sírhatsz, dühönghetsz, stb. Persze nem azt mondom, hogy a hormonális változások nem viselik meg az embert, de ez mindenkinél máshogy és más mennyiségben jelentkezik, legalábbis én így vettem észre. És a tinédzsereknek is lehetnek valós problémáik.

2020. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jah köszönöm a válaszokat.

Valójában sokuk azt gondolja a világ terheit cipeli a vállán. Aki meg tényleg küzd valamivel arra rá se ügyelnek.

Valójában azt vettem észre hogy csak a tini korszak egy ürügy arra hogy semmi gondjuk nincs.

2020. jún. 20. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden tininek van gondja, csak nem biztos, hogy kimutatja.
2021. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokan az öregebb korosztály akik rosszallóan néznek a tini szokásokra, valamikor ök is átéltek hasonlóakat csak éppen egy másik rendszerben és ha azt vesszük alapul hogy minden rendszernek meg vannak a tipikus jellemvonásai, akkor a mai tinik egyáltalán nem rosszabbak az anno generációnál.
2021. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!