Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért csinálhatta...

Szerintetek miért csinálhatta ezt velem?

Figyelt kérdés
Mikor új munkahelyre kerültem próbáltam mindenki felé nyitni, kerdezoskodni,beszélgetni. Igazából az a fajta vagyok, hogy ha azt érzem, hogy valakit untatok, vagy a hata közepére sem kíván akkor azzal nem beszélek. Szerencsére mindenkivel jól kijottem. Egyébként nem szeretem a konfliktusokat, próbálom minél jobban kerülni. De elég kellemetlen helyzetbe hozott az egyik kollégám. Első pár napban még jól beszélgettem vele, majd azt vettem észre, hogy nekem nem mond semmit. (nem vagyok pletykas..) bármi fontos infó volt nekem nem mondta el, csak a mellettem lévőnek. Úgy vettem észre hogy teljes levegőnek néz. Ha hozzá próbáltam szólni a dolgokhoz mintha meg sem szólaltam volna. Bármi volt, figyeltem, nevetgéltem velük együtt, de rám sem nézett csak a többiek. Teljesen ignoralt az első héttől kezdve. 1 év után már elég lett. Meguntam, hogy hiába figyelek, mondok bármit elsiklik, rám se hederit, nekem nem mond semmit míg másoknak igen.. De mások is észrevették szóval nem beképzelem.. Senki sem tudta miért ilyen velem, a többiek nem voltak ilyenek. 1 év után már én is elkezdtem ugyanígy viselkedni vele. És akkor egyik pillanatról a másikra megváltozott. Csak most meg rólam beszélt a mosdóban, hogy nekem mi bajom lehet vele. Nem volt vele semmi bajom csak én is figyelmen kívül hagytam. De most ezek után meg még én érzem magam kellemetlenul.
2020. szept. 29. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szard le. Majd ha odamegy hozzád és megkérdezi mondd el neki.
2020. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne érezd rosszul magad miatta :-) Te kedves és előzékeny voltál az elején. Ez az egész helyzet őt jellemzi. Szerencsére másokkal jól kijössz, próbáld valahogy kizárni, ne hagyd, hogy befolyásolja a hangulatod.
2020. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!