Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akiről...

Vannak olyan emberek, akiről már látod, hogy ismeretlenül is le fog szólítani valamivel?

Figyelt kérdés
Általában pénzt kunyerálnak, pl. hajléktalanok, kéregetők, különféle alapítványoknak gyűjtögetők. Ha megy az ember az utcán, és ilyen jön veled szembe, te könnyen kiszúrod, hogy ez téged be fog találni, azelőtt, hogy megszólalt volna irányodban?
2020. szept. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamar észreveszem, hogy ő az a fajta, de előveszem a "hozzám ne merj szólni" nézésemet és általában a mögöttem jövő, gyanútlan emberekhez találnak be.
2020. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, ilyenkor ugyanazt csinálom, mint az első. Plusz általában fülhallgató is van a fülemben. Ha mégis megtalálnak, annyit mondok, hogy "nem", még mielőtt bármit is elkezdene, ilyenkor általában lekopnak.
2020. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen és nagy ívben kikerülöm.
2020. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minel jobban kerulom, annal inkabb rammaszik.

Illetve mult ido. Mig Magyarorszagon eltem. Foleg erdelyi cigany zokniarus, kunyeralo tipus, akik borzasztoan agresszivak voltak, es az a minimalis emberi oszton hianyzott beloluk, hogy hagyjanak beken, ha latjak, hogy nem akarom.

2020. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, utcai mozgó árusokra is hatványozottan igaz a megállapítás.
2020. szept. 30. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, akit igen, mert azok rendszerint már érzik, hogy kinél lehet bepróbálkozni.
2020. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én általában annyit mondok, hogyha leszólítanak, hogy elnézést, de nincs nálam pénz (egyébként sem szokott nálam 100-200 Ft-nál több készpénz lenni), és a legtöbben mennek is tovább. Van aki még ezután könyörög, vagy cigit kér (nem dohányzom, úgyhogy sosincs nálam), de ha nem tudok adni, akkor nem tudok, udvariasan megmondom nekik, hogy boccs, de nincs, és kész menjen tovább.

Nekem csak egyszer volt nagyobb gondom egy utcai árussal, mert kitartóan követett utcákon keresztül, és dicsérte az árúját, hiába mondtam neki, hogy nem akarok venni semmit. De amikor visszafordultam, hogy elküldjem, gyorsan elhúzott, pedig nem akartam bántani.

2020. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!