Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti milyen modszerrel szolitana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen modszerrel szolitanatok le egy ismeretlen lanyt az utcan?

Figyelt kérdés
Delutan vagy akár este. Atlag kinezetem van. Annyit kell csak elkepzelni hogy odamesz hozza es koszonsz neki vagy mondasz neki valamit aztan megprobalsz vele elkezdeni dumalni barmirol es lesz ami lesz. Nyitott vagyok szoval nekem mind1 mi jonne ki belole de a cel hogy eredmenyes legyek azert. Visszaterve a fo kerdesre milyen modszer vagy hogy erdemes ilyenkor elkezdeni? + a masik hogy egynek fultanuja voltam, azt mondta az egyik csavo a lanynak hogy szia anna hat mizu veled:"D es mondta neki a csaj hogy nem anna vagyok, de aztan elkezdtek beszelni, ez mennyire lehet hatasos?

2019. okt. 14. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak menj oda hozzá és mond hogy szimpatikus neked volna e kedve dumcsizni veled? Ez nem sértő és sztem nem hajtanak el ...
2019. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Ez az annázás is begyakorolt szöveg és elég hülyeség ez hogy ok kell legyen valakivel beszélgetni.

Most képzelj el egy másik bolygot ahol szintén laknak emberek, ott nem bír oda menni egy ember a másikhoz beszélgetni?

Túl van ez már bonyolitva.

Esetleg van olyan szabály hogy az ember csak ismerőssel szabad beszélnie?

Mindenki egy kis por szem a világban, az ég világon semmi nem változik azért mert oda mész beszélni valakihez.

Modern kori baromsággal van tele a tinik feje.

2019. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Lányként mondom, hogy irritáló ez az utcán leszólítós dolog, eleve azt hinném elsőre, hogy kéregetni akarsz. Járj valami társaságba, ismerkedj netes közösségben, stb., de az semennyire nem számít bóknak, hogy "nem tudok rólad semmit, csak azt, hogy jól nézel ki".
2019. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem az áruházi pénztárnál való sorbanállás volt a kedvenc vadászterületem, ha az utcán éheztem rá egy szép lányra, ott is bepróbálkoztam. Általában valamelyik közeli utca hollétét kérdeztem, noha úgy ismertem a várost, mint a tenyeremet. Olyan utcát kerestem, amerre éppen haladt a kiscsaj, így alkalmam volt egy ideig beszélgetni vele. Ez pedig bőségesen elég volt arra, hogy lássam, lesz-e folytatás, vagy reménytelen az eset, mert nem jövök be.
2019. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!