Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan szólítanátok le egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szólítanátok le egy ismeretlen lányt az utcán?

Figyelt kérdés

És utána mit mondanátok nekik, és miről kéne leginkább dumálni ilyenkor?

Egyáltalán megéri ezt a módszert kipróbálni? 18/F, Nincs barátnőm 2éve, neten nem nagyon jönnek össze a dolgok már 1 jó ideje



2019. ápr. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha könnyen nyitsz az emberek felé, akkor kb bármilyen szituáció alkalmas erre. Hogy miről kéne dumálni, az is szitu kérdése. Igazából veszíteni valód nincs, másnem vissza utasítanak.
2019. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ezért megérte elkésni a munkából". :D Bár nem csajozás miatt lőttem el, de hatásos volt, azóta is minden nap beszélünk (nincs párkapcsolat és nem is az volt a cél).
2019. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"Ugye téged Zsófinak hívnak?" - ez egy két és fél éves kapcsolat kezdete volt.


(Nem Zsófinak hívták.)

2019. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a 3. ki próbálom szerintem csak más névvel:"D
2019. ápr. 12. 07:52
 5/5 sobo8 válasza:

Bárcsak minden ilyen egyszerű lenne. Jobb esetben röhögnének rajtam, rosszabb esetben megmondanák a magukét.

Vagy talán tévedek? Mert egyet és mást biztosan feltételeznének rólam.

2019. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!