Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy sajnálom a...

Az normális hogy sajnálom a pénzt jogosítványra? Vagy ezzel mindenki így van?

Figyelt kérdés
Viszont sajnos muszáj megcsinálni, de akkor is sajnálom. Fájdalmas lesz a gyakorlati órák árának utalása. Fukar vagyok. De sajnos ingyen nem lehet. Más is nehezen viseli? Vagy ti nem éreztek ilyet? Ráadásul ki tudja elég lesz e 30 óra.

2020. szept. 30. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10


Sokáig azokhoz is fog kelleni jogosítvány...

2020. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is sajnálom rá, de kisbabám lesz, nem húzhatom tovább.


Lesz vagy összesen 250-280 ezer...esküszöm, irigylem azokat, akiknek a szülei kifizetik.


Egy óra nálunk is 6 ezer.

2020. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint félmilliót költöttem jogsira. Fájt a szívem ennyi pénzt rááldozni, de nem sajnáltam soha, mert nagyon akartam. Sokkal egyszerűbb azóta az életem, amióta van jogsim meg kocsim. Meg én mindig is úgy tekintettem a jogsira, mint egy befektetésre... Tök jól fizető munkákat lehet találni vele, és vezetni is szeretek (igaz, hogy inkább C kategóriától felfelé, de akkor is le kell kezdeni valahol).
2020. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
Én sajnos már kidobtam rá a pénzt, azóta is mélységesen bánom, sokkal jobb dolgokra költhettem volna.
2020. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
En is evekig halogattam, mert mindig inkabb valami masra koltottem😂 De amiota elkezdtem meg tok orulok, hogy vegre belevagtam😀
2020. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj ilyenkor arra, hogy a jogsi megszerzése töredékébe kerül egy autó árának és fenntartási költségeinek.
2020. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én arra sajnálnám a pénzt, hogy ma már rengeteg vizsgabiztos ELVÁRJA a lefizetést. Akkor is, ha úgy érzed, felkészültél, és nem szükséges ehhez folyamodnod.
2020. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi a "nem hasznos" a 14-es válaszomban? Köszönöm az indoklást
2020. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én is inkább mint befektetés úgy tekintek erre. Mert azért ezzel sok munkát el lehet vállalni, és a mai világban sosem tudni hogy a jelenlegi munkám meddig lesz meg.
2020. okt. 2. 14:14
 20/20 anonim ***** válasza:

1. Ahogy a tobbiek is irtak ez egy hosszutavu befektetes. Egyszer kell ezen tulesni: kresz, elsosegely, forgalmi orak es vizsgak, egyeb koltsegek...


2. Sok cegnel elonnyel indulsz, bar ez inkabb pozicio fuggo. De nem lesz hatranyodra ha van jogsid.


3. Ha nincs is kocsid, akkor is jo ha van jogsid, barmikor adodhat olyan helyzet, hogy vezetned kell. Javaslom, ha megvan a jogsi, akkor kerd el szuleid kocsijat vagy vezessetek egyutt.

2020. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!