Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Butaság szeretni egy rasszt,...

Butaság szeretni egy rasszt, népcsoportot úgy hogy az ember sosem élt a közösségükben, nincs is közeli kapcsolata velük? Kölyökkorom óta érdekelnek a feketék.

Figyelt kérdés

Érdekesnek és különlegesnek tartom őket, úgy gondolom ők az egyedüliek a Földön akikre az ember máshogyan néz.

Testközelből láttam mongol, koreai, japán, kínai, vietnámi, indiai, arab embert de olyan szokványosak voltak, mintha a szomszédom lenne.

Ellenben egy-egy nyaralás alkalmával mindig kiharcoltam a közös képet még a pincér gyerekkel is.


Foglalkoztat elég sok minden velük kapcsolatban, meglepő de a bandaháborúk, a rendőrökkel való viszonyuk az Államokban, filmek, zenék.


Viszont amitől tartok hogy ez az érdeklődés részemről mondjuk ha Franciaországban nem is, de Amerikában már elég egyoldalú lenne, mert elég vegyesek a viszonyos fehérek és feketék között.


2020. okt. 2. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
normális amit érzel. Kérdés mit lehet ebből kihozni.
2020. okt. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én nagyon szeretem a skandinávokat, norvégeket, svédeket, finneket. Ahogy kinéznek, a kultúrájukat, zenét, mindent. Pedig sajnos semmi közöm hozzájuk. Tévedésből ide a gettóba születtem.
2020. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól fugg kik iránt. Ha azok irant akik irant te is akkor elég nagy baj van
2020. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!