Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit tartotok szánalmasnak?

Kit tartotok szánalmasnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Aki 16 év alatt végzi el a 8 általánost.
2020. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
A jelenlegi magyar ellenzeket.
2020. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak panaszkodik, folyamatosan csak sajnáltatja magát, hogy milyen sz*r az élete, de a kisujját sem mozdítja, hogy jobb legyen neki.
2020. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen jók a válaszok. Miért vannak lepontozva?
2020. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

A lepontozókat tartom szánalmasnak, akiknek ez a legnagyobb örömük.

Le lehet pontozni.😀

2020. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es nem tudom, mindig vannak ilyenek, pedig ez egy olyan kérdés, amire szerintem nincs rossz válasz. Ha nem ért valaki egyet, akkor írja le az ő véleményét.
2020. okt. 1. 16:47
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Mára a szánalmas szó igencsak pejoratív felhangot kapott. Eredetileg azt jelentette: szánalomra, sajnálatra méltó. Én pedig elég sok embert sajnálok, más-más okok miatt. Sajnálom pl az öregeket, mert amikorra megszerezték azt a mennyiségű élettapasztalatot, bölcsességet, amivel érdemes lenne élni, már alig van nekik vissza, így nem érdemes belevágni semmibe. Sajnálom a fiatalokat is, mert az evolúció által beléjük plántált kíméletlen magabiztosságú "mindent jobban tudok, mint az öregek" felfogás arra kárhoztatja őket, hogy ők is bejárják azokat a zsákutcákat, amelyekből az öregek már megjöttek. Sajnálom a vidékieket, mert távol mindentől nehézkes az életük. Sajnálom a városlakókat, mert a multikban kapható élelmiszernek látszó tárgyak messze nem az egészség zálogai.

Tovább is van, mondjam még?

2020. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Magamat.
2020. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as az nem jó, tudsz azon a tulajdonságon változtatni, amit annak tartasz?
2020. okt. 1. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is magamat. És én változtatni sem tudok, pedig évek óta próbálkozok. Alkohol, és drogfüggő vagyok.
2020. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!