Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud egy ember a külsejé...

Hogyan tud egy ember a külsején javítani?

Figyelt kérdés

Most az mindegy, hogyan nézek ki, mert csak általánosságokat tudnék írni. Barna és rövid haj, barna szem, ilyesmik. Általánosan, mindenkire érvényes tanácsokra gondolok.


Pl. ami eszembe jutott: fogszabályzó és fogfehérítés. Ez mindenkin dob 1-2 pontot a 10 skálán, akármilyen csúnya is legyen valaki. (persze a fogszabályzó, csak ha szükséges egyértelműen)



2020. okt. 2. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Elkezd sportolni, egészséges életvitelt folytatni, divatos ruhákat vesz fel, eljár kozmetikushoz, fodrászhoz, foglalkozik a belső békéjével is.
2020. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Sport, mozgás, előnyös ruha, smink, vagy éppen nem smink, és elsősorban a belső értékekkel foglalkozik. Aki egyben van magával, magabiztos, sokat mosolyog, jól érzi magát-ezt semmi nem körözi le.
2020. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek
2020. okt. 2. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

-fogak, bőr, haj ápolása (helyrehozása adott esetben)

-alak tökéletesítése

-megfelelő, stilusos öltözködés

-személyiség fejlesztése, egy magabiztos ember benyomását elérni.

Pl lehetsz te 10/10 kinézetű, ha görbe háttal, behuzott vállakkal, “bocs, hogy élek” tipusu önbizalomhiányos ember vagy.

2020. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha valaki alacsony, az bocs, hogy élek marad, akármit is csinál. :(


Amúgy jó tippek, nyomtam nektek zöldeket

2020. okt. 2. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha valaki alacsony, az bocs, hogy élek marad, akármit is csinál. :("


NAGYON TÉVEDSZ!!!!!!!!!


Én 159 centi, 47 kg vagyok, vékony, enyhén izmos, nagyon jó alakom van, szép hosszú barna hajam, vékony derekam és kerek popsim van. Ízlésesen öltözködöm, sugárzik belőlem az élet, a magabiztosság, az önszeretet. Kihúzott egyenes háttal közlekedem. Nagyon sok pasinak tetszem.


1. válaszoló voltam

2020. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, de ha valaki nő az más. Mások a társadalmi elvárások. Ott az nincs jelen, hogy muszáj magasnak lenni.
2020. okt. 2. 16:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy?
2020. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Törpe. Átlag alatti.
2020. okt. 2. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked miért esik k..rvára nehezedre PONTOSAN a kérdésre válaszolni és nem kikerülni azt?


A törpe az, aki 147 centi alatti felnőttként. A törpenövésűek átlagos testmagassága 122 cm körüli érték.

2020. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!