Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud egy ember a külsejé...

Hogyan tud egy ember a külsején javítani?

Figyelt kérdés

Most az mindegy, hogyan nézek ki, mert csak általánosságokat tudnék írni. Barna és rövid haj, barna szem, ilyesmik. Általánosan, mindenkire érvényes tanácsokra gondolok.


Pl. ami eszembe jutott: fogszabályzó és fogfehérítés. Ez mindenkin dob 1-2 pontot a 10 skálán, akármilyen csúnya is legyen valaki. (persze a fogszabályzó, csak ha szükséges egyértelműen)



2020. okt. 2. 14:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom elmondani. Tudom mi az a törpe és megfelelek az általad leírt értéknek. Nem értem miért számít a testmagasságom a kérdés szempontjából amúgy. Nem az én személyem, kinézetem a lényeg, hanem általánosan, mindenkire érvénbyes tanácsokat kértem. Rajtam úgysem segít semmi, de próbálkozni még lehet.
2020. okt. 2. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!