Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy néz ki egy német ember...

Hogy néz ki egy német ember külseje?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lobogó vastag szemöldök, széles combok, térdig érő lenszőke haj, aranyló bajusz, söröskorsó a kézben.
2018. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
soroskorso szeriatartozek, azzal szuletnek. en nemet teruletrol szarmazom es a nemetes jegyek jottek elo rajtam. Szoke, vekonyszalu a hajam, a borom nagyon vilagos es az arcom is olyan germanos szeru, a szemem pedig kek. Nalam sajnos a soroskorso lemaradt es kantarosnadragot se kaptam, de szerintem ez nem is baj.
2018. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es:D:D:)))
2018. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy néznek ki, ahogy be.
2018. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1. Lemaradt a zokni/szandál kombó.


Amúgy tetszőlegesen választott egy ember lehet? Mert gondolom nem úgy értetted, hogy 82 millió ember ugyanúgy néz ki, vagy ebből megpróbálhatnánk valami átlagot vonni.

Férfiban láttam szőke, bajszos, szögletes testalkatút, meg láttam barna, bajszos, duci testalkatút is. Nőknél láttam barnahajú, kékszeműt, vékonykát, de láttam szőkét, akinek inkább anyakoca formája volt, amolyan töltött galamb.

2018. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A német emberek belseje viszont viszonylag unalmas: nagyjából pont úgy néz ki, mint a miénk, ugyanazok a szervrendszerek, ugyanabban az elrendezésben.... (Már csak ezért sem világos, hogy a söröskorsó-dolgot hogy csinálják.)
2018. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában világos barna, vagy szőke hajuk van. A bőrük is világosabb.

De persze mindenki másmilyen.

2018. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!